Niejedna kobieta próbując dopiąć walizkę zadaje sobie pytanie, czy zrezygnować z kolejnej pary butów na rzecz większej kosmetyczki, czy może nie brać tylu ciepłych rzeczy w nadziei, że pogoda tym razem dopisze.

A może, warto znaleźć rozwiązanie, które pozwoli nam zabrać wszystko czego potrzebujemy. Odkryj serię produktów od BaByliss Paris, które dzięki połączeniu praktycznych funkcji ukrytych w kompaktowej obudowie staną się idealnymi towarzyszami każdej podróży.

BaBylissBaByliss Materiały partnera

Mini prostownica H100E

To niezwykle wydajne urządzenie o długości zaledwie 15 cm! Tak kompaktowy rozmiar nie jest żadną przeszkodą w uzyskaniu maksymalnej temperatury 200 C. Co więcej, system szybkiego nagrzewania pomoże Ci przygotować się do wyjścia w dosłownie kilka chwil. Prostownica posiada również szeroki zakres napięcia od 120 do 240 V, tryb kontroli pracy, który informuje nas o nagrzaniu urządzenia oraz płytki ceramiczne Satin Touch dla maksymalnej ochrony włosów przed zbyt wysoką temperaturą.

BaBylissBaByliss Materiały prasowe

Mini falownica H120E

To kolejne urządzenie z serii mini produktów. Konstrukcja o długości 18 cm sprawia, że falownica idealnie mieści się w torebce czy kosmetyczce.

BaBylissBaByliss Materiały prasowe

Dzięki zaokrąglonym górnym płytkom uzyskasz idealny skręt włosów, a szybkie nagrzewanie i powłoka ceramiczna ułatwiająca układanie fryzury pozwolą Ci w mgnieniu oka stworzyć wymarzoną fryzurę przed wieczornym wyjściem.

Prostownica 2 w 1

Marka BaByliss Paris znalazła również rozwiązanie dla pań lubiących zmieniać style. Prostownica 2 w 1 H110E od BaByliss Paris, dzięki swoim kompaktowym wymiarom (18 cm długości) zmieści się w każdym, nawet podręcznym bagażu. Z jej pomocą nie tylko wyprostujesz kosmyki, ale będziesz mogła je również podkręcić za sprawą funkcji zaokrąglonych górnych płytek.

Szczotka prostująca HSB100E

Szczotka łączy w sobie kilka funkcji, dzięki którym idealne rozplątywanie, precyzyjne układanie czy trwałe prostowanie nie będą stanowiły problemu. To prawdziwa oszczędność czasu i miejsca w bagażu.