Twórcą Kalendarza YES 2018 jest Sonia Szóstak. Artystka znana z fotografii hołdujących kobiecości i autentyczności. W swoich pracach nawiązuje do sztuki klasycznej, buduja?c nastro?j naturalnym s?wiatłem. Jej prace pokazywane były na wielu wystawach w Polsce i zagranicą oraz na łamach takich magazyno?w, jak Rolling Stone, i-D, czy Harper’s Bazaar.

Muzą Kalendarza YES jest zachwycająca Daga Ziober. Jedna z najbardziej znanych polskich modelek, której twarz zdobiła okładki takich magazynów jak: Vogue czy ELLE. “Fotografując Dagę, chciałam opowiedzieć historię Kobiety YES. Pokazać jej świat. Tajemniczy, pociągający i intrygujący. To historia o bohaterce, która swoją autentycznością manifestuje swoją kobiecość.” - mówi Sonia Szóstak.

Na kartach Kalendarza zobaczymy kolekcje biżuterii stworzone przez Projektantów YES: Kasię Bukowską-Brencz oraz Magdalenę Dąbrowską - podkreślają one zmysłowość i naturalne piękno modelki.

Każda edycja Kalendarza YES opowiada inną historię o Kobiecie YES. Silnej, autentycznej i niebanalnej. Dzięki współpracy z utalentowanymi twórcami od 9 lat udaje nam się co roku zainspirować Polki nowym spojrzeniem na kobiecość -- mówi Monika Klejewska, Menedżer Marketingu YES. Dla YES fotografowali już m.in. Mateusz Stankiewicz, Zuza Krajewska z Bartkiem Wieczorkiem, Magda Wunsche z Agą Samsel, a ich muzami były Ania Jagodzińska, Zuza Bijoch, czy Magda Frąckowiak. Fotografie ze wszystkich dotychczasowych Kalendarzy można obejrzeć na YES.pl oraz w Concept Store YES w Warszawie.

O YES

YES od ponad 30 lat kreuje własną jubilerską tożsamość i styl. Odnajdując piękno w naturalności podkreśla  jego czystą formę, szlachetny detal i kształt.  Kontynuując najlepsze jubilerskie tradycje, wytycza nowe kierunki. Współpracuje z najlepszymi artystami, projektantami oraz stylistami, nieustannie podejmując ryzyko estetycznych eksperymentów. Dowiedz się więcej na YES.pl.