Najnowsza konferencja „Bądź gotowa na każdy dzień z BaByliss Paris” odbyła się 4 kwietnia przy ul. Mysiej 3. Panel ekspercki z udziałem Agnieszki Cegielskiej – oficjalnej ambasadorki marki BaByliss Paris, Marty Liśkiewicz – Brand Manager marki BaByliss Paris oraz Łukasza Mazolewskiego – stylisty gwiazd współpracującego na co dzień z marką, został poprowadzony przez znaną dziennikarkę Barbarę Pasek.

Podczas wydarzenia mogliśmy poznać filozofię marki, zgodnie z którą kobiety lubiące być o krok przed innymi powinny postawić na najnowsze urządzenia BaByliss Paris. Dzięki nim szybkie tempo życia przestanie być wymówką dla pięknie wyglądających włosów. Używając produktów BaByliss Paris, każdego dnia możemy być sobą i cieszyć się pięknymi oraz zadbanymi włosami. „Innowacyjne technologie stosowane w urządzeniach BaByliss Paris pozwalają na precyzyjne wykonanie stylizacji, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Świadomi obecnego tempa życia tworzymy produkty, które pozwalają kobietom czuć się wyjątkowo każdego dnia, a wykonanie perfekcyjnej fryzury zajmuje zaledwie kilka minut” - mówi Marta Liśkiewicz, Brand Manager marki BaByliss Paris.

Podczas konferencji zostały zaprezentowane wyjątkowe nowości produktowe od BaByliss Paris, a wśród nich prostownice metalowe z linii profesjonalnej marki. Dzięki swojej wielozadaniowości są one w stanie sprostać potrzebom aktywnych, współczesnych kobiet. Jak powiedziała kiedyś Brigitte Bardot: „Nie ma chyba większego wysiłku, niż usiłować ładnie wyglądać od ósmej rano do północy”. Ta dewiza jest bliska marce BaByliss Paris i dlatego stale dostarcza ona swoim konsumentkom kolejne innowacyjne rozwiązania, które pozwolą im zadbać o wygląd swoich włosów każdego dnia. BaByliss Paris to również synonim najwyższej jakości w dziedzinie profesjonalnej stylizacji włosów dla niej i dla niego. Od ponad 55 lat tworzy zaawansowane technologicznie produkty, od profesjonalnych urządzeń stosowanych w najlepszych salonach fryzjerskich i kosmetycznych, po te, które służą do „domowego” użytku.

W wydarzeniu wzięły udział znane i lubiane gwiazdy, m.in.: Hanna Lis, Weronika Rosati, Katarzyna Warnke oraz Tamara Arciuch.

Prostownica & lokówka metalowa PURE METAL 2W1 ST481E – gotowa do pracy w 15 sekund!

Profesjonale wąskie i długie płytki umożliwiają bardzo precyzyjną stylizację oraz pozwalają na dokładne wygładzanie pasma po paśmie oraz uniesienie włosów od nasady. Zewnętrzna powierzchnia prostownicy nagrzewająca się do temperatury 110°C oraz zaokrąglone krawędzie gwarantują doskonałe podkręcenie włosów, dokładnie tak jak lokówka!

Prostownica & lokówka metalowa PURE METAL 2W1 ST480E – gotowa do pracy w 15 sekund!

W modelu ST480E zastosowana została wyjątkowo gładka powłoka BaByliss Diamond Ceramic, która chroni włosy przed uszkodzeniem. Dzięki powłoce pasma są również o 22 proc. gładsze w dotyku. Technologia Diamond Ceramic umożliwia perfekcyjne prostowanie, bez konieczności wielokrotnego przeciągania urządzenia po pasmach włosów, zapewniając tym samym idealny blask już za jednym pociągnięciem.

Model PURE METAL STEAM 2W1 ST495E z systemem ultradźwiękowym to produkt, który zrewolucjonizuje rynek prostownic.

Zapewnia najwyższą ochronę włosów bez utraty ich nawilżenia i jednocześnie jest najlepszym sposobem na walkę z ich odwodnieniem! Do tego gwarantuje efekt jak z salonu fryzjerskiego. Elektroniczny generator piezoelektryczny wytwarza ultradźwięki, które wyzwalają zimną, jednorodną, widoczną gołym okiem mgiełkę. Zamieniana następnie na mikro parę, otula włókna włosów i zabezpiecza je przed odwodnieniem! Mikro para przenika w głąb pasm włosów, zmniejsza tarcie, dzięki czemu włosy są prostowane w sposób staranny i delikatny, na całej długości.