Kosmetyki są rekomendowane przez eksperta po przeprowadzeniu badania laboratoryjnego w punkcie zakupu. Produkty REVME mają wysoką skuteczność dzięki zastosowaniu formuł opartych na sprawdzonych substancjach w odpowiednich stężeniach. Bogata gama artykułów marki to kremy na dzień i na noc, kremy pod oczy oraz kosmetyki do demakijażu. Produkty oferowane są w całej Polsce w najlepszych galeriach handlowych.

Kosmetyki personalizowane - najskuteczniejsze rozwiązanie

Koncepcja kosmetyków personalizowanych, czyli nowego segmentu na rynku, opiera się na przekonaniu, że nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania w pielęgnacji skóry, które byłoby odpowiednie dla wszystkich. Najnowsze badania pokazują, że skóra każdej osoby jest inna i tym samym ma różne potrzeby. Nie wynikają one jedynie z wieku, ale przede wszystkim z budowy i stanu skóry, na który wpływa bardzo wiele czynników.

Zaliczamy do nich: tryb życia, dietę, częstotliwość i intensywność ekspozycji słonecznej, korzystanie z używek czy uwarunkowania genetyczne. Każdy z tych czynników wpływa na skórę powodując, że dobranie naprawdę skuteczniej kuracji jest znacząco utrudnione. Aby poznać prawdziwe potrzeby skóry i dobrać dla niej najwłaściwszą pielęgnację, należy ją dogłębnie przeanalizować.

Obiektywne badanie i analiza skóry

Kosmetyki REVME są dobierane po profesjonalnej diagnozie. Badanie przeprowadzane jest przez przeszkolony personel w laboratorium w punkcie zakupu. Jest szybkie, bezinwazyjne i bezpieczne.

Do oceny stanu skóry wykorzystuje się technologię SKINVIEW opracowaną przez naukowców z ponad 20 - letnim doświadczeniem. Jest to opatentowana metoda badania z wykorzystaniem ultrasonografu wysokich częstotliwości 50 MHz i głębokości obrazowania 3,7 mm.

Badanie obejmuje także użycie specjalistycznych sond, sprawdzających poziom nawilżenia oraz sebum. SKINVIEW bada trzy warstwy skóry: naskórek, skórę właściwą oraz tkankę podskórną. Pozwala to na określenie takich parametrów jak: poziom nawilżenia i natłuszczenia, poziom kolagenu, określanie pigmentacji (kolorytu), oraz ogólnego stanu zaawansowania procesu starzeniowego.

Na podstawie wyników badania, program SKINVIEW wykorzystując algorytm, dobiera najwłaściwszą formułę kremu. Wyniki badania są drukowane i przekazywane klientowi, by już po 5 dniach mógł w sposób naukowy i obiektywny zobaczyć skuteczność działania kosmetyków REVME. Dodatkowo, wyniki badań pozwalają na stałe monitorowanie postępów stosowanej terapii, oraz jej elastyczne modyfikowanie w zależności od potrzeb. Według badań, aż 97% kobiet, które spróbowały kosmetyków personalizowanych nie zdecydowało się na powrót do "uniwersalnych" kremów oferowanych w sklepach.

Bogactwo składników

Formuły kremów REVME tworzone są na bazie najskuteczniejszych składników aktywnych dostępnych obecnie na rynku. Gama substancji obejmuje zarówno tradycyjnie stosowane

w kosmetyce naturalne oleje, czy ekstrakty roślinne, jak i wysoce zaawansowane technologicznie składniki aktywne m.in. kwas hialuronowy, niskocząsteczkowe peptydy czy aktywne biologicznie proteiny. Wszystkie składniki łączy jedno - wysoka skuteczność. Są to składniki mające działanie nawilżające, wygładzające i silnie przeciwstarzeniowe. Formuły kremów zawierają m.in.:

Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy - głęboko penetruje skórę, przedostając się w jej głąb. Znacząco poprawia jej kondycję i jakość. Wiąże cząsteczki wody w skórze, hamuje jej odparowywanie, poprawia gładkość i elastyczność skóry, a także chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi. Wzmacnia sprężystość oraz sprzyja procesom metabolicznym skóry (obrót naskórka) i aktywuje fibroblasty. Ma też działanie kojące i łagodzące podrażniania. Ułatwia gojenie i regenerację.

Bakuchiol - naturalny zamiennik retinolu. Stymuluje syntezę kolagenu i produkcję kwasu hialuronowego. Działa rozjaśniająco i poprawia ukrwienie skóry. Wzmacnia elastyczność i ujędrnienie skóry.

Witaminy A, C, E - jako przeciwutleniacze, hamują proces starzenia skóry. Regenerują komórki, poprawiają jej ogólny wygląd. Mają kluczowe znaczenia dla prawidłowego funkcjonowania skóry. Dzięki nim skóra wygląda na zdrowszą i świeższą.

Naturalne ekstrakty mające szerokie spektrum działania. Ekstrakty z: owsa, winogron, traganka błoniastego, korzenia lukrecji gładkiej, skrzypu polnego, rumianku, oczaru wirginijskiego, przywrotnika pospolitego, bluszczu, alg, glonów Wakami, szałwii muszkatołowej, lnu, planktonu, miłorzębu, aloesu, grzyba hub.

Szeroki wybór

Produkty REVME to gama kosmetyków, która pozwala precyzyjnie ukierunkować terapię skóry

w zależności od potrzeby i celu. Dostępne są kremy do twarzy na dzień i na noc, kremy pod oczy oraz produkty do demakijażu. Seria będzie regularnie uzupełniana o nowe produkty. Dzięki REVME możliwa jest skuteczna walka z procesem starzeniowym, nawilżanie skóry oraz jej oczyszczanie.

W ofercie znajdują się też kosmetyki do skóry wrażliwej, trądzikowej czy z przebarwieniami. Szeroki wybór gwarantuje dopasowanie kosmetyków tak, by uzupełniały swoje działanie, pozwalając każdej kobiecie cieszyć się swoim pięknem dłużej.

Produkty REVME to:

Krem na dzień REVME - 50 ml - 159 zł

Krem na noc REVME - 50 ml - 159 zł

Krem pod oczy REVME - 15 ml - 129 zł

Demakijaż:

Tonik REVME - 200 ml- 49 zł

Mleczko REVME - 200 ml - 49 zł

Żel oczyszczający REVME - 200 ml - 49 zł

O marce

REVME to pierwsze polskie kosmetyki tworzące nowy segment - kosmetyków personalizowanych. Marka wyznaje zasadę, że nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania w pielęgnacji skóry, które byłoby dobre dla wszystkich. Dlatego misją marki jest oferowanie produktów, które wyróżnia niespotykana dotychczas skuteczność, dzięki najoptymalniejszemu doborowi składników aktywnych i ich stężeń. Jest to realizowane na podstawie diagnozy skóry w technologii SKINVIEW przeprowadzanej przez przeszkolony personel w laboratorium - punkcie sprzedaży. Nazwa REVME nawiązuje do trzech kluczowych wartości realizowanych przez markę: "reveal" (odkrywaj), "review" (przejrzyj) oraz "revive" (reaktywuj) odnoszące się do potrzeb skóry oraz "me" symbolizujące personalny dobór. Kosmetyki są oferowane w najlepszych galeriach handlowych w całej Polsce. Kosmetyki REVME stworzył i dystrybuuje UNIVAIL sp. z o.o.