Ten produkt jest jednym z najważniejszych wynalazków w dziedzinie higieny. Poczucie świeżości i komfortu, które zapewnia, sprawia, że jesteśmy pewniejsi siebie, gotowi nie tylko na wyzwania, ale także przyjemności, które niesie każdy dzień.

Na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci zostało wynalezionych bardzo wiele przedmiotów, które mają znaczący wpływ na jakość i komfort naszego życia. Wynalezienie samolotu, samochodu, telefonu, telewizji, Internetu zmieniło nasze życie codzienne. Nowe odkrycia ułatwiają nam pracę i umilają czas wolny. W przestrzeni domowej, w zaciszu łazienki też wiele się zmienia. Pojawiają się nowe produkty, które poprawiają komfort naszego życia.

VelvetVelvet materiały prasowe

Jednym z najnowocześniejszych, praktycznych produktów, które mamy do dyspozycji jest nawilżany papier toaletowy Velvet. Sprawia on, że zawsze możemy czuć się czysto i świeżo, co jest tym bardziej ważne, gdy nie mamy w domu bidetu. Warto go używać, bo zapewnia nam czystość i komfort niezależnie od pory dnia. Odzyskujemy poczucie świeżości, atrakcyjności i pewności siebie, a w konsekwencji więcej energii do sprostania wyzwaniom codzienności i bycia otwartym na codzienne przyjemności: popołudniową randkę, czułą bliskość, radość na zajęciach tańca czy jogi.

Także nasze pociechy, dzięki poczuciu czystości i świeżości, które zapewnia im nawilżany papier toaletowy Velvet Junior, mają jeszcze większą chęć do ćwiczeń, gier i zabaw na sali gimnastycznej, balecie, piłce nożnej czy podczas spotkania z rówieśnikami w parku.

Nawilżany papier Velvet przyda się nie tylko w domu, lecz także w pracy czy w podróży. Warto mieć go zawsze pod ręką.

Nawilżany papier toaletowy Velvet jest dostępny w dwóch wariantach - Rumianek i Aloes oraz Junior.

Odkryj pełną czystość - używaj nowego nawilżanego papieru toaletowego Velvet wraz ze standardowym papierem toaletowym, by poczuć komfort niezwykłej czystości i świeżości po każdym skorzystaniu z toalety.

VelvetVelvet materiały prasowe