Sesja zdjęciowa i spot reklamowy, zrealizowane w Berlinie, ukazują nowoczesną, pewną siebie kobietę, która kocha piękno, uwielbia bawić się modą, ale przede wszystkim cieszy się życiem. Bo szczęście to każda spędzona szczęśliwie chwila.

Katarzyna Sokołowska jest reżyserem i choreografem pokazów mody. Od 18 lat współpracuje z najlepszymi domami mody i projektantami. Zrealizowała kilkaset pokazów. Szerokiej publiczności stała się znana za sprawą programu TVN "Top Model", w którym jest jurorem. Jej profesjonalizm, talent i pracowitość branża mody zna od lat. Jako jurorka programu "Top Model" zdobyła serca widzów. Publiczność doceniła ją nie tylko za uśmiech czy naturalność, ale głównie za jej konkretne, merytoryczne i wiarygodne opinie.

Sokołowska od lat związana jest ze światem mody i zawsze podkreśla, że moda to jej wielka pasja, a jej wyczucie stylu jest szeroko znane i doceniane. Wielokrotnie współpracowała z marką Apart, nadzorując profesjonalnym okiem reżysera najważniejsze w historii firmy pokazy biżuterii.

Katarzyna Sokołowska wystąpiła w dwóch sesjach sezonowych kolekcji, które zostały bardzo pozytywnie przyjęte zarówno przez znawców branży, jak i klientów naszej firmy. Dziś, doceniając wdzięk, talent i urodę zaprosiliśmy ją do udziału w kampanii reklamowej, promującej kolekcję biżuterii Apart Indali. Jesteśmy przekonani, że niezwykły rozwój kariery zawodowej Katarzyny, połączony z jej osobowością, klasą i dojrzałością, czynią z niej doskonałą ambasadorkę biżuterii.

Zdjęcia do kampanii zostały zrealizowane w Berlinie. To miasto szczególne - bliskie są mu moda, awangarda, nowe trendy, niezależny styl. Jest niewątpliwie kolebką nowej sztuki. W obiektywie Marcina Tyszki Katarzyna Sokołowska prezentuje biżuterię Apart odważnie, nowocześnie, w swoim stylu.

Potrafi różnorodnie i z fantazją łączyć elementy oryginalnej kolekcji Indali, w skład której wchodzą pierścionki, fantazyjne bransolety, nausznice. Miejski styl, który kocha Sokołowska, zobaczymy w kilku różnych odsłonach. Równolegle do sesji, Marcin Tyszka już po raz drugi zrealizował dla Apartu materiał filmowy, z którego powstał spot reklamowy. Stylizację do sesji i filmu przygotowała Agnieszka Ścibior.