Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Czy przeżyliście chwile kryzysu, pustki, wypalenia? Pamiętacie momenty, gdy życie was przerastało, a wy nie wiedzieliście, jak sobie z nim poradzić?

Podzielcie się z nami swoim doświadczeniem z takich momentów oraz tym, jak poradziliście sobie z problemem. A może on wciąż trwa? Jaka jest waszym zdaniem jego przyczyna? Skąd przyszła pomoc?

Wasze doświadczenie może być cenne dla innych osób w podobnej sytuacji i stąd nasza prośba: opiszcie tę sytuację! Przyślijcie swój list na adres: konkurs@proszynskimedia.pl.

Najbardziej inspirujący tekst nagrodzimy kursem redukcji stresu opartym na treningu mindfulness, a cztery wybrane prace – nagrodami książkowymi!

Pełen regulamin konkursu znajdziecie w serwisie Wysokieobcasy.pl (TU) Zapraszamy do udziału w konkursie „Łap chwilę!”. Na wasze prace czekamy do 8 stycznia 2017 r.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Też by chciała, żeby urwanie głowy w pracy wystarczyło jako wymówka od gotowania

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.