Nowe Wysokie Obcasy Extra w kioskach już od 16 lutego!

red.
W numerze między innymi:

Nowe Wysokie Obcasy Extra

Okładka

 

Chcesz dostać informacje SMS-em o ukazaniu się kolejnego numeru ''Wysokich Obcasów Extra''?
Wyślij SMS-a na nr 71466 o treści MAGAZYN.WOE
Każdy SMS premiujemy kodem do jednorazowego bezpłatnego wydania elektronicznego ''Gazety Wyborczej''.
Koszt wysłania SMS-a to 1,23 zł z VAT. Usługa aktywna do 31.12 2012r, wykonuje ją Agora S.A.

1

Ciacho, czyli Fassbender i Gosling z fotoszopa

Kobiety chcą widzieć przystojnych mężczyzn w rolach obiektów seksualnych. Patrzeć na piękne męskie ciało, nawet jeśli nie będzie to miało żadnego znaczenia dla artystycznego wyrazu dzieła. Lustrujemy ''kolesi'', tak jak oni nas.

2

Po co nam wstyd?

Tłumaczy psycholog Bartłomiej Dobroczyński

3
Fot. Jacek Łagowski  / Agencja Wyborcza.pl Fot. Jacek Łagowski / Agencja Wyborcza.pl

Czego wstydzi się..

...Weronika Marczuk, Krystian Legierski, siostra Małgorzata Chmielewska i Dorota Zawadzka

4

Internet ją namaścił. Julia Marcell śpiewa w realu

Napadały mnie piosenki. Kiedy zafascynował mnie jakiś kawałek, czułam się przez niego owładnięta. Miałam motyle w brzuchu. Chodziłam z głową w chmurach i czułam się, jakbym się zakochała

5

Księżniczka Googla

Marissa Meyer opowiada, jak balet pomaga w zarządzaniu

6

Michalina kiedyś zaklęta w ciele Michała

Od urodzenia miałam drobny defekt, który wymagał naprawy. Mój organizm wytwarzał zarówno gonady męskie, jak i żeńskie. To był hermafrodytyzm. Długo się męczyłam, zanim doszłam do tego, co jest teraz.

7

Australijski skandal

Miałam cztery lata, kiedy wyjechałam z Anglii. Mieszkałam w domu dziecka. Pewnego dnia wsadzono mnie na statek z innymi dziećmi i wysłano do Australii. Nie wiem, kim jestem. Jak rząd brytyjski pozbywał się ''bękartów''.

8

Chuda żona Dukana

Dieta Dukana narodziła się przed 40 laty, gdy pacjent doktora, wówczas internisty, chciał się odchudzić i poprosił o dietę, która nie będzie wymagała wyrzeczenia się mięsa. - W porządku - powiedział Dunkan - proszę jeść tylko mięso, tyle mięsa, ile pan ma ochotę przez pięć dni. Gdy pacjent wrócił po tygodniu, ważył o 5,5 kg mniej.

9

Siłownia - bezwstyd i hańba

Na tę imprezę Marit Bjřrgen ubrała się wystrzałowo. Została przecież najlepszą norweską sportsmenką. Założyła czarną obcisłą sukienkę - asymetryczną tak, że jedno ramię było nagie. I właśnie na widok tej części ramienia męska część internautów jęknęła. ''Idealna dziewczyna dla geja, ha, ha. Ciekawe, czy goli nogi?''.

10

Historie małżeńskie: Franklin i Eleanor Roosveltowie

On - maminsynek, kobieciarz i utracjusz. Ona - nadąsana, wiktoriańska żona, z romantycznymi skłonnościami do kobiet. To nie miało prawa się udać, a jednak.

11
Fot. Maciej Zienkiewicz / Agencja Wyborcza.pl Fot. Maciej Zienkiewicz / Agencja Wyborcza.pl

Pisarka Julia Fiedorczuk

- Przyglądam się kobietom na ulicy i zastanawiam, kim są, dokąd idą, co zrobią. Pozwalam im żyć w sobie - to one opowiadają swoje historie, ja je spisuję. W tym, co piszę, nie ma żadnej mojej zasługi - to one, najrozmaitsze, mówią o sobie.

12

Historia wibratora czyli kobieca histeria trwa

Anonse z przełomu XIX i XX w. zachwalały wibrator jako niezbędny w każdym domu sprzęt AGD. Miał on wymienne końcówki służące nie tylko do sprawiania rozkoszy, ale też do ucierania, mieszania, ubijania, mielenia i wszystkich innych kuchennych czynności.

13

Inteligencja - idioci nie istnieją

Poziom IQ jest słabo powiązany z przyszłymi sukcesami w pracy, dochodem i pozycją społeczną. Przeciętnie uzdolnione dzieci wyrastają na wybitne osobistości, a po świetnie wypadających w testach młodych ''geniuszach'' słuch ginie

14
Fot. Filip Klimaszewski / Agencja Wyborcza.pl Fot. Filip Klimaszewski / Agencja Wyborcza.pl

Jak mnie wychowano - Dorota Masłowska

Tata uważał, że moc życia kryje się w sprzęcie elektronicznym, który zbierał i który zawsze pod jego nieobecność nieco się psuł. To była taka jego wyspa, a tu się okazuje, że nikt jej nie szanuje, a jeszcze przechodząc, wymontuje guziczek z magnetowidu, weźmie sobie igłę z adapteru do podłubania w zębach.

Z pisarką rozmawia Tomasz Kwaśniewski

15

Giedrys i Szlendak: Dlaczego mężczyzna musi mieć białego konia

Kobiety racjonalnie wybierają długoterminowego partnera, a mężczyźni idą za podszeptem serca. To oni częściej poświęcają się ''w imię miłości'', kochają intensywniej, tragiczniej. Panie lubią czytać o poświęceniach innych pań, ale jakoś żadna pod balkonem nie śpiewa

16
Komentarze
Ludzie, czy te pismaki z Wyborczej w ogóle wiedzą, co to są gonady? Czy Michalina wie? Gonady to są jajniki u kobiet i jądra u mężczyzn. Jak więc organizm Michaliny mógł "wytwarzać" gonady???Ciągle jej rosły nowe jajniki i nowe jądra?
już oceniałe(a)ś
11
1
Az sprawdzilam, bo tak tez mi sie wydawalo, ze "gonady", to "narzady" wytwarzajace komorki rozrodcze.
już oceniałe(a)ś
7
0
Mój organizm wytwarzał zarówno gonady męskie, jak i żeńskie - chyba gamety???
już oceniałe(a)ś
11
4
>Mój organizm wytwarzał gonady męskie i żeńskie Po przeczytaniu poostalych komentarzy nie moge oprzec sie pytaniu: "Olaboga, to ile ich ten organizm na wytwarzal?"
już oceniałe(a)ś
5
1
>Chcesz dostać informacje SMS-em o ukazaniu się kolejnego numeru ''Wysokich Obcasów Extra''? >Wyślij SMS-a na nr 71466 o treści MAGAZYN.WOE >Każdy SMS premiujemy kodem do jednorazowego bezpłatnego wydania elektronicznego ''Gazety Wyborczej''. >Koszt wysłania SMS-a to 1,23 zł z VAT. Usługa aktywna do 31.12 2012r, wykonuje ją Agora S.A. Nie wiem czy smiac sie czy plakac ... Ta oferta "zabija" ... ;D
już oceniałe(a)ś
2
1
Ciekawe, ale czy "modowo" ciekawe, czy tylko "fascynacja" tą drugą ... naturą? -- Android App bit.ly/y15WHP
już oceniałe(a)ś
1
0
ONA JEST SŁABAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!
już oceniałe(a)ś
1
7
Ja tam bym bzykno to tez? Sex to zdrowie kazdy ci to powie...
już oceniałe(a)ś
4
21
Przewiń i czytaj dalej Wysokie Obcasy