Ale cyrk

Zdjęcia Anna Bloda, stylizacja Kasia Łaszcz, makijaż, fryzury Aneta Kacprzak
Ubranie jak przebranie. Ciuchami fajnie jest żonglować. Mankiety na biodra, kołnierzyk do wszystkiego, halka pękata jak bombka. Na głowie melonik, a w środku królik

Ale cyrk

Kurtka, KRZYSTOF STRÓŻYNA/LOVE & TRADE, wzór. Spódnica, MOZCAU, 450 zł. Kołnierzyk,  LAURA GUIDI, 125 zł. Buty, CLARKS, 299 zł

1

Ale cyrk

Sukienka, JOANNA PARADECKA, 800 zł. Buty, CLARKS, 269 zł. Maczugi do żonglowania, BUM CYK CYK, 24 zł/szt.

2

Ale cyrk

Opaska, marynarka, JOANNA PARADECKA, 200 zł, 600 zł

3

Ale cyrk

Ponczo, ROMA GĄSIOROWSKA /LOVE & TRADE, 800 zł. Okulary, lalka, własność prywatna

4

Ale cyrk

Cylinder, MARTA RUTA, 500 zł. Żakiet, JOANNA PARADECKA, 600 zł. Kombinezon, MOZCAU, 450 zł. Piłki do żonglowania, BUM CYK CYK, 17 zł/szt.

5

Ale cyrk

Frak, JOANNA PARADECKA, 550 zł. Spódnica, własność prywatna. Buty, MARC JACOBS/SNOBISSIMO, 1890 zł. Rajstopy, CALZEDONIA, 29,90 zł. Melonik, własność prywatna

6

Ale cyrk

ADRESY SKLEPÓW W WARSZAWIE:

JOANNA PARADECKA, www.paradecka.com

BUM CYK CYK, www.bumcykcyk.com

CALZEDONIA, CLARKS, CH Złote Tarasy, ul. Złota 59

LAURA GUIDI, CH Klif, ul. Okopowa 58/72

LOVE & TRADE, ul. Solec 18/20

MARTA RUTA, www.martaruta.com

MOZCAU, www.mozcau.com

SNOBISSIMO, ul. Mokotowska 28

7

Ale cyrk

MODELKA ALMA ASUAI/MOSSMODEL

ASYSTENTKA STYLISTKI MONIKA SAJKO

8
Komentarze
podoba mi sie pomysl, ale wykonanie wcale! zdjecia sa niezamierzonym chaosem, makijaz jest najgorszym elementem.tragedia.! efekt balaganu uzyskuje sie przez doprowadzenie do perfekcji, ktora mozna poszarpac. balagan wynikajacy z checi bycia niedoskonalym po prostu zawsze daje tak zalosne efekty.
już oceniałe(a)ś
2
0
Lubie różnorodnośc. Portal Pomocy... sos-pomoc.pl/
już oceniałe(a)ś
0
0
alicja wyszła na ulicę ;) niekonwencjonalnie, ale i starannie. nuda została wyżarta. stereotypy wiążące zmysły i podcinające wiązadła wyobraźni zawsze będą się wtrącać, niemniej jednak, nie zrażajcie się i wypierajcie schematy małych szarych i niezadowolonych ;) modelka bardzo OK, super zgrana ze stylizacją. pozdro i byle do przodu.
już oceniałe(a)ś
0
0
P.S. Takie tragedie estetyczne są skutkiem patrzenia na samotną matkę w domu w młodości, widocznie to się u "projektantów" koduje a efekty widać. Dlaczego niektórzy projektanci tak nie lubią kobiet...?
już oceniałe(a)ś
1
2
Jak widać, ta zmęczona kobieta została wyrzucona z domu przez białego pana, za to że ubrała się sklepie z tanią odzieżą... (fakt, wygląda okropnie...)
już oceniałe(a)ś
0
2
Przewiń i czytaj dalej Wysokie Obcasy