18 par polskiego show-biznesu na celowniku

Malvina Pająk
Niemal 3 tysiące internautów w wieku 16-60 lat oceniało znane polskie pary, w których każda z osób ma swój dorobek artystyczny, dziennikarski bądź sportowy. Kogo i za co cenimy najbardziej?
Wojciech Olszanka/Eastnews Wojciech Olszanka/Eastnews

18 par polskiego show-biznesu na celowniku

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak okazali się być najsympatyczniejszym duetem. Aktorzy zdobyli też drugie miejsce w kategorii ''Najbardziej rozpoznawalna para''. Zdaniem internautów serialowi Kasia i Tomek są nie tylko sympatyczni i medialni, ale też utalentowani w tej kategorii znana para wylądowała na szóstym miejscu.

1
kapif kapif

18 par polskiego show-biznesu na celowniku

Tomasza i Hannę Lis aż 92 proc. ankietowanych uznało za najbardziej rozpoznawalnych. Co ciekawe, kontrowersyjne małżeństwo dziennikarskie nie załapało się do pierwszej 10-ki najbardziej sympatycznych i najbardziej uzdolnionych par.

2
KAPIF KAPIF

18 par polskiego show-biznesu na celowniku

Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński nie są ani wyjątkowo sympatyczni, ani przesadnie rozpoznawalni. Za to ponad połowa ankietowanych osób doceniła piękny głos wokalistki oraz talent radiowca, kompozytora i fotografa znanego słuchaczom radiowej ''Trójki''. Para Jopek-Kydryński została uznana za najbardziej uzdolnioną w polskim show-biznesie.

3
KAPIF KAPIF

18 par polskiego show-biznesu na celowniku

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska też wypadli w rankingu całkiem nieźle. Serialowi: Grażynka z ?Klanu? i Michaś ze ?Szpilek na Giewoncie? są drugą po Joannie Brodzik i Pawle Wilczaku najsympatyczniejszą parą polskich celebrities. 69 proc. internautów uznaje ich też za rozpoznawalnych (9. miejsce), a 44 proc. za utalentowanych (6. miejsce exe quo z Katarzyną i Cezarym Żakiem oraz z Pawłem Wilczakiem i Joanną Brodzik).

4
KAPIF KAPIF

18 par polskiego show-biznesu na celowniku

W ścisłej czołówce wszystkich trzech rankingów znaleźli się ponadto aktorzy Beata Ścibakówna i Jan Englert (2. miejsce za najbardziej uzdolnioną parę) oraz wokaliści Tomasz Makowiecki i Reni Jusis (3. miejsce w tym samym rankingu), a także sympatyczni i rozpoznawalni: Katarzyna i Cezary Żak oraz Anna Głogowska i Piotr Wąsowski. Ani razu do żadnej pierwszej 10-tki nie trafili natomiast Olivier Janiak i Karolina Malinowska. Czyżby Polacy nie doceniali pięknych i młodych ze świata mody?

5
KAPiF KAPiF

18 par polskiego show-biznesu na celowniku

Wśród 18 par ocenianych przez ankietowanych znaleźli się też: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński, Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk, Odeta Moro-Figurska i Michał Figurski, Halina Młynkowa i Łukasz Nowicki oraz Edyta Herbuś i Mariusz Treliński.

6
Komentarze
Czasami warto przeczytać też coś innego niż słodko-kwasne piepszoty ? 27 rybich głów Lewiatana obserwatorpolityczny.pl/?p=1563 Oburzone dzieci w postkapitalistycznej mgle obserwatorpolityczny.pl/?p=1470 Dlaczego tylko biedni utrzymują ten system? obserwatorpolityczny.pl/?p=728 Dlaczego Polska potrzebuje broni niekonwencjonalnej? obserwatorpolityczny.pl/?p=472 Dlaczego Polska potrzebuje Marynarki Wojennej? I jakiej? obserwatorpolityczny.pl/?p=472 Jakiej Polski chcemy? obserwatorpolityczny.pl/?p=1191 Czy Al Kaida podejmie działalność polityczną? obserwatorpolityczny.pl/?p=945 Nie, dla obcej kulturowo imigracji! obserwatorpolityczny.pl/?p=752 Dlaczego Polska potrzebuje Rosji a Rosja Polski mniej… obserwatorpolityczny.pl/?p=514 Zmiany w Unii Europejskiej? Czy Unii Europejskiej? obserwatorpolityczny.pl/?p=498 WTC 9/11 – konsekwencje geostrategiczne obserwatorpolityczny.pl/?p=454 Kosztowne błędy zachodu w konflikcie asymetrycznym po 9/11 obserwatorpolityczny.pl/?p=452 Lech Wałęsa Czas na komunizm XXI wieku obserwatorpolityczny.pl/?p=788 Gaz łupkowy – polska nadzieja czy przekleństwo Europy? obserwatorpolityczny.pl/?p=450 Nowe polskie imperium – strategiczną konsekwencją łupków? obserwatorpolityczny.pl/?p=1212 Lekcja gruzińska a myślenie strategiczne w Polsce obserwatorpolityczny.pl/?p=512 Rosyjski orzeł ma dwie głowy, trzeba uważać jak “dziobnie”! obserwatorpolityczny.pl/?p=760
już oceniałe(a)ś
0
0
Przewiń i czytaj dalej Wysokie Obcasy