1/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii - Maja Ostaszewska: Sztuczne podtrzymywanie patologicznych ciąż to znęcanie się nad kobietami i prosta droga do zniewolenia #CzarnyPiątek

ADAM STĘPIEŃ

  • Zdjęcie numer 1 w galerii Maja Ostaszewska: Sztuczne podtrzymywanie patologicznych ciąż to znęcanie się nad kobietami i prosta droga do zniewolenia #CzarnyPiątek
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Maja Ostaszewska: Sztuczne podtrzymywanie patologicznych ciąż to znęcanie się nad kobietami i prosta droga do zniewolenia #CzarnyPiątek
Komentarze
Polska PiS konsekwentnie zmierza w stronę katolickiej tyranii
już oceniałe(a)ś
61
1
Drogie Panie, popieram Was w 100%, że przyszłyście na protest. Trzeba jeszcze tylko w jedno miejsce nie pójść i już nie chodzić. W niedzielę.
@migrax
Dokładnie. Jak Kościół na własnej dupie poczuje, że traci władzę nad 80% Polaków to może trochę zmięknie. Ja jednak mam nadzieję, że faszyści i klerykałowie pójdą na otwarty i konkretny konflikt z ludźmi a ludzie zepchną ich z tronu już na stałe i liczę na to, że w końcu skończy się pitolenie nawiedzonych bajkopisarzy w tym kraju.
już oceniałe(a)ś
1
0
@migrax
Nie chodzę od 20 lat, kolędy nie wpuszczam. Wypad z nimi.
już oceniałe(a)ś
1
0
To skandal żeby obce państwo ingerowało w takie osobiste sprawy każdej kobiety.
Popieram Polskie kobiety które walczą o normalność.
Na szczęście czasy inkwizycji minęły i kościół niech się zajmie modlitwą.

Atak na marginesie to niech się zajmą pedofilią w śród swoich pracowników księży.

Afera goni aferę.
już oceniałe(a)ś
45
1
chusty na glowe i do kosciola jak dawniej a nie protestowac.
krowy doic, sierpy w lape i do koszenia .
a my prawdziwi ludzie DOBREJ ZMIANY wezmiemy premie za ciezka prace i pojedziemy na wakacje.
szalenstwo to malo
już oceniałe(a)ś
40
1
przestalem wierzyc w politykow, tylko gniew obywateli moze zmiesc z powierzchni Ziemi te kochorte nieudacznikow i arogantow.

Kobiety maja duza sile. To jesttaka sila zawsze mocna tlumiona przez przyrodzona lagodnosc.
Ale do czasu pis pacany, do czasu...

-facet
@t0021
Dopóki jeszcze jest demokracja to mają siłę. Jeśli dopuścimy do sytuacji jak na Węgrzech, w Turcji czy Egipcie gdzie karty rozdają faszyści to kobiety swoją siłę stracą. One są mocne ale jak w grę wejdzie przemoc fizyczna i wojskowa przeciwko ludziom to do walki będzie znacznie mniej chętnych. Wspierajmy nasze panie teraz póki jeszcze możemy.
już oceniałe(a)ś
5
0
Tu jest istotne, że przesłanka dot uszkodzenia płodu to 90% wszystkich legalnych aborcji. W związku z tym to w praktyce oznacza całkowity zakaz. A należy dodać, że dzisiaj nawet jeśli kobieta ma wskazania do aborcji to i tak ma problem z jej wykonaniem bo lekarze albo i nawet całe szpitale powołują się na klauzulę sumienia.
już oceniałe(a)ś
32
0
Przestańcie popierać kler i partie klerozależne - PO i PiS z PSLem.
już oceniałe(a)ś
29
0
"Rozmawiałam ostatnio z kobietą, której dziecko w szkole publicznej ma wspaniałą nauczycielkę od wychowania do życia w rodzinie. Nauczycielka mądrze opowiada dzieciom o seksualności człowieka, o szacunku dla cielesności, wyznaczaniu granic. Ale mówi do prawie pustej klasy, bo na jej lekcje przychodzi pięcioro uczniów. Rodzice pozostałych nie wyrazili zgody na udział dzieci w zajęciach"

Naszym problemem nie jest durna władza.
Naszym problemem nie jest durny kościół.
Naszym problemem jesteś durna Ty, która posyłasz dziecko na religię, chowasz w ciemnocie, a potem się dziwisz, że Ci katotaliban włazi do majtek.
już oceniałe(a)ś
11
0