Wśród ambasadorów wymienić można między innymi: Adama Artura Jaworskiego, znanego szerszej publiczności od ponad 20 lat jako DJ-a Adamusa. Muzyk i artysta zaczął korzystać z diety pudełkowej, gdyż jak podkreśla w wywiadach, tempo jego życia nie pozwala mu na regularne przestrzeganie diety. Tutaj z pomocą przyszła oferta firmy SpokoBOX, która od maja 2016 roku pomaga artyście w utrzymaniu zdrowej i zbilansowanej diety z dostawą pod same drzwi.

Kolejną osobistością korzystającą ze #Spokopudełek jest modelka i bizneswoman Ilona Adamska. Redaktorka luksusowych magazynów, a także wizjonerka wizerunku wielu polskich gwiazd, która na programach dietetycznych schudła już 16 kilogramów!


Co więcej, firma SpokoBOX nie ogranicza się jedynie do stałych form współpracy, jakie wymieniono powyżej. Dodatkowo wspiera artystów oraz sportowców podczas różnych przedsięwzięć.

I tak na przykład firma zapewniła zdrowe posiłki na plany teledysków muzycznych, m.in. półfinalisty 6. edycji programu muzycznego "MUST BE THE MUSIC Tylko Muzyka" Marcina Czerwińskiego, którego teledysk "Jak lew" powstawał we współpracy z Agnieszką Rylik.


SpokoBOXZ oferty cateringu dietetycznego SpokoBOX skorzystał również inny artysta, a mianowicie twórca przeboju lat 90. Marcin Klimczak, którego utwór "Aicha" śpiewał każdy. Klimczak, powracając do show-biznesu po 20 latach z utworem "Szukamy szczęścia", na plan teledysku pudełka SpokoBOX zabrał aż do Londynu!

Jak widać, SpokoBOX Catering Dietetyczny to petarda, która wystrzelona z prędkością światła nieraz nas jeszcze zaskoczy!

Wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z diety gwiazd, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy www.spokobox.eu oraz do śledzenia profilu marki na portalu Facebook: SpokoBoxCateringDietetyczny