Dział „Być rodzicem” powstał z myślą o Was: zapracowanych rodzicach. W jednym miejscu zbieramy wiedzę ekspertek i ekspertów z sekcji
dla rodziców „New York Timesa”, niemieckiego „Die Welt”, francuskiego „Le Figaro” czy hiszpańskiego „El Pais” oraz „Wysokich Obcasów”.
Od ekspertek i ekspertów dowiecie się, jak zadbać o szczęście, zdrowie i bezpieczeństwo dzieci na każdym etapie ich rozwoju – od niemowlaka po nastolatka. Jak dbać o relacje z partnerem/partnerką i o siebie. Czekamy na listy i pytania do naszych ekspertek i ekspertów. Piszcie: bycrodzicem@wysokieobcasy.pl

Wysokie Obcasy Praca
– Być może do innych zachowań, takich jak latanie samolotami przy byle okazji czy chodzenie do kina, powrócimy, ale do zwykłej pracy – nie – mówi ekonomistka i polityczka Henryka Bochniarz, w najnowszym wydaniu „Wysokich Obcasów Praca”. Jak będziemy pracować? Co zrobić, by przyciągać życiowe szanse? Jak nie dać się samotności?

Odpowiedzi szukajcie w najnowszym wydaniu „Wysokich Obcasów Praca”. Ponadto: szkoła przyszłości według Elona Muska, miłość w pracy zdalnej, co robić aby się dobrze wyspać oraz sylwetka Kary Swisher: dziennikarki, której boi się Mark Zuckerberg.
Kup