Dział „Być rodzicem” powstał z myślą o Was: zapracowanych rodzicach. W jednym miejscu zbieramy wiedzę ekspertek i ekspertów z sekcji dla rodziców amerykańskiego dziennika „The New York Times", niemieckiego „Die Welt”, francuskiego „Le Figaro” czy hiszpańskiego „El Pais” oraz „Wysokich Obcasów”.
Od ekspertek i ekspertów dowiecie się, jak zadbać o szczęście, zdrowie i bezpieczeństwo dzieci na każdym etapie ich rozwoju – od niemowlaka po nastolatka. Jak dbać o relacje z partnerem/partnerką i o siebie. Czekamy na listy i pytania do naszych ekspertek i ekspertów. Piszcie: bycrodzicem@wysokieobcasy.pl

Wysokie Obcasy Praca
Zrobić coś pierwszy raz na świecie to wielka rzecz. Kamala Harris rozbiła bank bycia „tą pierwszą”, wysyłając dziewczynom jasną wiadomość: „miejcie ambitne marzenia”. W najnowszym numerze magazynu „Wysokie Obcasy Praca” zastanawiamy się czy dzięki niej łatwiej nam będzie przebijać szklane sufity? Przedstawiamy kobiety, którym lockdown wywrócił życie do góry nogami i ich strategie na przetrwanie, piszemy, jak dbać o wizerunek pracując zdalnie oraz jak radzić sobie z hejtem.

Z mitami na temat sztucznej inteligencji rozprawia się Aleksandra Przegalińska a Dorota Warakomska uczy, jak być mistrzynią celnej riposty. W magazynie także książki, podcasty i gadżety, które warto mieć.
Kup