Wysokie Obcasy Extra
Najnowszy numer
Wrzesień 2020
Bohaterką okładki wrześniowego numeru jest Sharon Stone, ikona kina lat 90., z którą rozmawiamy o jej najnowszej roli, powrocie do grania po ciężkiej chorobie oraz o pułapkach stereotypów i mężczyznach.

Czym jest niepewność i jak przekłada się na nasze życie? Odpowiedzi szuka Dorota Wodecka w rozmowie z psycholożką Zofią Milską-Wrzosińską. Ewa Pągowska pyta psychologa Adama Chojnackiego o granicę między byciem impulsywnym, a przemocą w związku. W dziale Zdrowie tłumaczymy, jak rozmawiać z dziećmi o chorobie.

W wydaniu znajdują się kupony rabatowe do -80% na zakupy w ramach akcji „Weekend Zniżek" (17-19 września w całej Polsce).
Kup
Wysokie Obcasy Praca
– Być może do innych zachowań, takich jak latanie samolotami przy byle okazji czy chodzenie do kina, powrócimy, ale do zwykłej pracy – nie – mówi ekonomistka i polityczka Henryka Bochniarz, w najnowszym wydaniu „Wysokich Obcasów Praca”. Jak będziemy pracować? Co zrobić, by przyciągać życiowe szanse? Jak nie dać się samotności?

Odpowiedzi szukajcie w najnowszym wydaniu „Wysokich Obcasów Praca”. Ponadto: szkoła przyszłości według Elona Muska, miłość w pracy zdalnej, co robić aby się dobrze wyspać oraz sylwetka Kary Swisher: dziennikarki, której boi się Mark Zuckerberg.
Kup