Wysokie Obcasy Extra
Najnowszy numer
Grudzień 2020
Tematem przewodnim grudniowych „Wysokich Obcasów Extra” są obyczaje. Aktorki, ginekolożki i restauratorki opowiedziały o pokoleniowych różnicach w życiu codziennym i pracy. Wśród nich znalazły się bohaterki okładki - Grażyna Szapołowska wraz z wnuczką Karoliną Matej.

W numerze przeczytacie również o tym, czy pandemia może wpłynąć na ludzką osobowość, jak mówić o swoich potrzebach w związku oraz o męskich przygodach seksualnych.

Miesięcznik jest dostępny również z dwoma dodatkami do wyboru książką lub kosmetykiem.

Wysokie Obcasy Extra – już w sprzedaży.
Kup
Wysokie Obcasy Praca
– Być może do innych zachowań, takich jak latanie samolotami przy byle okazji czy chodzenie do kina, powrócimy, ale do zwykłej pracy – nie – mówi ekonomistka i polityczka Henryka Bochniarz, w najnowszym wydaniu „Wysokich Obcasów Praca”. Jak będziemy pracować? Co zrobić, by przyciągać życiowe szanse? Jak nie dać się samotności?

Odpowiedzi szukajcie w najnowszym wydaniu „Wysokich Obcasów Praca”. Ponadto: szkoła przyszłości według Elona Muska, miłość w pracy zdalnej, co robić aby się dobrze wyspać oraz sylwetka Kary Swisher: dziennikarki, której boi się Mark Zuckerberg.
Kup