Wysokie Obcasy Extra
Najnowszy numer
Luty 2021
Bohaterem lutowego numeru „Wysokich Obcasów Extra” jest po raz pierwszy mężczyzna - aktor Maciej Stuhr. Artysta wraz z pisarzem Andrzejem Stasiukiem i filozofem Zbigniewem Mikołejką opowiadają nam o męskim wstydzie. Czego wstydzi się mężczyzna? Czym jest męskość i kobiecość? Czy mamy dziś do czynienia z zamianą ról? A może ich symbiozą?

Ponadto w numerze: Bliskość, która leczy, zabawy erotyczne na słodko i powody, dla których tak często dajemy się nabrać szarlatanom. Anna Dobrowolska opowiada o prostytucji w PRL-u, a Katarzyna Wężyk przedstawia historię Hetty Green - najbogatszej sknery świata.

Już w sprzedaży!
Kup
Wysokie Obcasy Praca
Zrobić coś pierwszy raz na świecie to wielka rzecz. Kamala Harris rozbiła bank bycia „tą pierwszą”, wysyłając dziewczynom jasną wiadomość: „miejcie ambitne marzenia”. W najnowszym numerze magazynu „Wysokie Obcasy Praca” zastanawiamy się czy dzięki niej łatwiej nam będzie przebijać szklane sufity? Przedstawiamy kobiety, którym lockdown wywrócił życie do góry nogami i ich strategie na przetrwanie, piszemy, jak dbać o wizerunek pracując zdalnie oraz jak radzić sobie z hejtem.

Z mitami na temat sztucznej inteligencji rozprawia się Aleksandra Przegalińska a Dorota Warakomska uczy, jak być mistrzynią celnej riposty. W magazynie także książki, podcasty i gadżety, które warto mieć.
Kup