Wysokie Obcasy Extra
Najnowszy numer
Sierpień 2020
Bohaterką okładki sierpniowego numeru jest Kalina Jędrusik, legendarna polska aktorka i piosenkarka, znana ze swojej charyzmy i kontrowersji. „Bądź sobą”, co to znaczy? Odpowiedzi szuka Agnieszka Jucewicz w rozmowie z prof, Bogdanem de Barbaro, a Dorota Wodecka rozmawiając z zawodowym szpiegiem pyta, czy da się żyć bez kłamstwa. W części poświęconej nauce Olga Woźniak udowadnia, że zwierzęta również świadomie oszukują – i to z tym samych powodów co człowiek. Wydanie dostępne będzie również z prezentem - naturalnym kosmetykiem pielęgnacyjnym marki Vianek.
Kup
Wysokie Obcasy Praca
Nowe wyzwania, nowe zawody, nowe modele pracy. Świat po pandemii koronawirusa nie będzie już taki sam. Jak się w nim odnaleźć i poukładać sobie życie – również zawodowe?

Inspiracji szukajcie wydaniu specjalnym „Wysokich Obcasów Praca”. Ponadto, Dorota Warakomska, bohaterka naszej okładki, radzi jak podnieść się po stracie pracy, Natalia de Barbaro pisze o nadmiernym martwieniu się, a Jacek Santorski daje recepty na zarządzanie w kryzysie
Kup