Wysokie Obcasy Extra
Najnowszy numer
Grudzień 2020
Tematem przewodnim grudniowych „Wysokich Obcasów Extra” są obyczaje. Aktorki, ginekolożki i restauratorki opowiedziały o pokoleniowych różnicach w życiu codziennym i pracy. Wśród nich znalazły się bohaterki okładki - Grażyna Szapołowska wraz z wnuczką Karoliną Matej.

W numerze przeczytacie również o tym, czy pandemia może wpłynąć na ludzką osobowość, jak mówić o swoich potrzebach w związku oraz o męskich przygodach seksualnych.

Miesięcznik jest dostępny również z dwoma dodatkami do wyboru książką lub kosmetykiem.

Wysokie Obcasy Extra – już w sprzedaży.
Kup
Wysokie Obcasy Praca
Zrobić coś pierwszy raz na świecie to wielka rzecz. Kamala Harris rozbiła bank bycia „tą pierwszą”, wysyłając dziewczynom jasną wiadomość: „miejcie ambitne marzenia”. W najnowszym numerze magazynu „Wysokie Obcasy Praca” zastanawiamy się czy dzięki niej łatwiej nam będzie przebijać szklane sufity? Przedstawiamy kobiety, którym lockdown wywrócił życie do góry nogami i ich strategie na przetrwanie, piszemy, jak dbać o wizerunek pracując zdalnie oraz jak radzić sobie z hejtem.

Z mitami na temat sztucznej inteligencji rozprawia się Aleksandra Przegalińska a Dorota Warakomska uczy, jak być mistrzynią celnej riposty. W magazynie także książki, podcasty i gadżety, które warto mieć.
Kup