Fundusz Odbudowy dla kobiet

Jak kobiety wydałyby unijne miliardy? Są pola, gdzie zwolenniczki PiS i opozycji idą ramię w ramię [SONDAŻ]

Natalia Waloch Jak kobiety wydałyby unijne miliardy? Są pola, gdzie zwolenniczki PiS i opozycji idą ramię w ramię [SONDAŻ]
Najnowsze

Być rodzicem

Polecane

Wysokie Obcasy Extra
Najnowszy numer
Październik 2021
Na okładce październikowych „Wysokich Obcasów Extra” trzy wyjątkowe kobiety: Helena Norowicz, 86-letnia aktorka warszawskiego Teatru Studio; Karo Akabal, 47-letnia aktywistka na rzecz praw kobiet i nowej kultury seksualnej; Paulina Lis, 33-letnia twórczyni internetowa. Co łączy nasze bohaterki? Każda z nich z dumą nosi siwiznę! Nam opowiedziały o tym, jak wyglądała ich droga do samoakceptacji.
W numerze także: światowe trendy w sezonie jesienno-zimowym, komunikacja z innymi cywilizacjami, sekrety, które niszczą związek oraz herstorie niezwykłych kobiet.
Magazyn już w sprzedaży.
Kup
Wysokie Obcasy Praca
„Najbardziej w mojej pracy lubię to, że ją kocham” – mówi w długiej i szczerej rozmowie Dorota Szelągowska. W pracy zdarza jej się spędzać nawet 18-20 godzin w ciągu doby, ale nie narzeka – bo jak tu narzekać, skoro przynosi jej to i ogromną satysfakcję, a przy okazji też pieniądze? Nie każdy ma tyle szczęścia, ale warto próbować do niego dążyć. Pomogą w tym rady ekspertów, m.in: jak zadbać o swoje finanse (w tym - jak skutecznie walczyć o podwyżkę), co tak naprawdę dają nam wielozadaniowość i work-life balance oraz czy urlop rodzicielski dla ojców ulży zapracowanym matkom. Do tego mnóstwo ciekawych informacji i nowinek – nie tylko o pracy.
Kup
Psychologia dla rodziców
Jak być rodzicem, który uwzględnia na potrzeby i indywidualność dzieci, nie przykrawając ich do szablonów i stereotypów? Wychować syna na wrażliwego mężczyznę, a córkę na świadomą siebie kobietę? Pytamy o to ekspertki i ekspertów, którzy pomagają przejść przez skomplikowany proces macierzyństwa i ojcostwa. Wraz z nimi zastanawiamy się, jak ochronić i otoczyć opieką wrażliwe dzieci – bo to one w ostatnim roku ucierpiały najbardziej. Podpowiadamy również, jak i kiedy rozmawiać z nastolatkami o seksie, jak dbać o zdrowie fizyczne i psychiczne dzieci oraz podrzucamy patenty na wychowanie z różnych stron świata.
Kup
Poznaj redakcję

Dyrektorka wydawnicza

Redaktorka naczelna "Wysokich Obcasów" i "Wysokich Obcasów Extra"

Zastępczyni redaktorki naczelnej "Wysokich Obcasów"

Zastępczyni redaktorki naczelnej "Wysokich Obcasów"

Szefowa wysokieobcasy.pl

Wiceszefowa wysokieobcasy.pl

Karolina Jaroszewicz
Karolina Jaroszewicz

Szefowa wydań specjalnych

Redaktorka / dziennikarka wysokieobcasy.pl

Redaktorka / dziennikarka działu uroda, zdrowie i kuchnia

Redaktorka / dziennikarka działu kultura

Redaktorka / dziennikarka wysokieobcasy.pl

Redaktorka / dziennikara wysokieobcasy.pl

Natalia Waloch
Natalia Waloch

Dziennikarka

Redaktorka / dziennikarka działu kultura

Agnieszka Jucewicz
Agnieszka Jucewicz

Dziennikarka działu psychologia

Maja Staniszewska
Maja Staniszewska

Dziennikarka / redaktorka "Wysokich Obcasów Extra"

Aleksandra Mijakoska-Siemion
Aleksandra Mijakoska-Siemion

Szefowa serwisu Instytut Dobrego Życia