Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Torebki Słoń Torbalski są wykonywane ręcznie i szyte w krótkich seriach, dzięki temu każdy egzemplarz jest niepowtarzalny.

Użytkownicy produktów Słonia Torbalskiego definiują produkty jako pochodzące ze świata sztuki. Tak jest ponieważ, tworzenie produktu Słoń Torbalski to niepowtarzalny proces twórczy, idea płynąca z serca. Z tego powodu chętnie współpracujemy z artystami w naszych kampaniach.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Prezentujemy najnowszą kolekcję:

JAK DZIEŁO SZTUKI Słoń Torbalski

Specjalna kolekcja składająca się z nowych wersji modelu Freshman, zainspirowana słowami, które często słyszymy od klientów marki: "Słonie są jak małe dzieła sztuki"! Sesja zdjęciowa reklamująca produkty została wykonana na tle pięknych obrazów. Jesteśmy pewni, że dzięki ogromnej różnorodności każda kobieta zobaczy siebie w oryginalnych projektach torebek i dobierze taki, który pasuje do jej osobowości.

Wszystkie nasze modele toreb i plecaków szyjemy od ponad 20 lat w Krakowie. To nasz znak rozpoznawczy i każdy model „dumnie" nosi metkę z napisem „Made in Kraków". Modele z kolekcji „Jak dzieło sztuki" zostały uszyte z najwyższej jakości skóry, w wersji Exclusive, czyli maksymalnie 15sztuk, dzięki czemu posiadaczka takiej torebki może czuć się wyjątkowo.

Oprócz nawiązania do Krakowa, drugą najważniejszą wartością produktów Słoń Torbalski jest: perfekcja wykonania. Wszystkie modele szyjemy ręcznie z największą precyzją i ze skór najwyższej jakości, dlatego mogą służyć przez wiele lat

Materiał prasowyMateriał prasowy 

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.