Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Nie da się ukryć, że nieograniczone zasoby Internetu mają coraz większy wpływ na środowisko naturalne. Działalność w sieci powoduje zwiększoną emisję szkodliwego dwutlenku węgla, co w efekcie doprowadza do zaburzenia prawidłowego funkcjonowania naszej planety i nieodwracalnych zmian klimatycznych. Duńska inicjatywa CO2 Neutralna Strona skupia się na neutralizacji negatywnego śladu węglowego poprzez przeznaczanie środków na źródła energii odnawialnej. Otrzymany certyfikat oznacza, że sklep internetowy YourHomeStory zredukował do minimum efekty emisji CO2 związanej z działaniem w Internecie. To naprawdę ważny krok w kierunku zmian!

materiały partneramateriały partnera 

YourHomeStory – z miłości do domowych wnętrz

Czy znacie markę YourHomeStory? Jeśli nie, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą mebli, tekstyliów oraz dodatków, które nadadzą każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Wśród dostępnych produktów znajdziecie między innymi stylowe zasłony, miękkie koce i narzuty, klimatyczne lampki LED, funkcjonalne wieszaki, letnie hamaki, a także wiele innych propozycji, które zachwycą Cię już od pierwszych chwil. Sklep internetowy YourHomeStory powstał w 2018 roku i od początku zdobył serca miłośników wyjątkowych akcesoriów wyposażenia domowego. Wyselekcjonowana oferta, wysoka jakość oferowanych produktów oraz empatyczna i profesjonalna obsługa Klientów to znaki rozpoznawcze marki. Odpowiednio dobrane elementy aranżacji wnętrza pozwolą stworzyć unikatową i niezwykle harmonijną przestrzeń, do której wraca się z przyjemnością. Szeroki zakres asortymentu sprawia, że z łatwością odmienisz swoje domowe cztery ściany. Nieważne, który styl jest Ci najbliższy i jakim budżetem dysponujesz  – w YourHomeStory znajdziesz różnorodne produkty na każdą kieszeń. Sklep oferuje wiele metod płatności, spośród których możesz wybrać preferowaną opcję oraz darmową wysyłkę i intuicyjny, bezpłatny zwrot.

materiały partneramateriały partnera 

Marka zdaje sobie sprawę, jak ważna jest odpowiedzialność społeczna, dlatego chętnie angażuje się w projekty charytatywne oraz ekologiczne. Do najważniejszych inicjatyw zrealizowanych przez e-sklep YourHomeStory można zaliczyć akcję „Podziel się ciepłem", która pomagała wrocławskiemu schronisku dla zwierząt oraz #YHSdlaKoszarowej – niezwykle ważny pomysł, wspierający medyków z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ulicy Koszarowej we Wrocławiu. Razem możemy więcej!

Magia harmonijnego wnętrza zaczyna się od odpowiedniej aranżacji – zadbaj o swoją przestrzeń wraz z marką YourHomeStory! Zapraszamy do świata, w którym Twoja domowa historia jest najważniejsza.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.