Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W asortymencie marki znajdują się niesamowicie miękkie jedwabne poszewki na poduszki, zapobiegające powstawaniu zmarszczek sennych. Marka tworzy też delikatne maski na oczy zapewniające głębokie odprężenie i zdrowy sen. Posiada w swoim asortymencie subtelnie otulającą i hipoalergiczna bieliznę, komfortowe piżamy i halki nocne, a także zachwycające jedwabne sukienki.

Materiały partneraMateriały partnera 

Marka na każdym etapie powstawania swoich produktów dba o to, aby pozostawiały one jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko naturalne. Dokłada dużych starań, by w myśl zasady upcyklingu nie marnował się tak szlachetny materiał, jakim jest jedwab. Z pozostałych po jedwabnych sukienkach i piżamach skrawkach materiału w swojej wrocławskiej pracowni przy ulicy Krupniczej, szyją eleganckie i praktyczne gumki i akcesoria do włosów, które nie tylko pięknie wyglądają ale też dbają o włosy i nie powodują odgnieceń.

Marka kierując się zasadą zero waste, nie posiada również stanów magazynowych, a produkty szyte są dopiero po złożeniu zamówienia. Dzięki temu można odnieść wrażenie, że produkt został uszyty specjalnie dla nas i poczuć się na prawdę wyjątkowo. Powyższa strategia sprawia również, że asortymentu marki nie znajdziesz przecenionego o 50% na żadnej sezonowej wyprzedaży.

Materiały partneraMateriały partnera 

Szczególnym wyróżnikiem produktów marki są subtelne i kobiece projekty oraz troska o każdy szczegół, czego wyrazem są również eleganckie opakowania prezentowe.

Przewagą konkurencyjną marki jest własna szwalnia, dzięki temu oferuje możliwość personalizacji produktów, a także szycia na miarę.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.