Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jeśli zależy Ci na tym, aby cieszyć się gładką skórą, pozbyć się trwale niechcianego owłosienia i zaoszczędzić mnóstwo czasu to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Poznaj depilację laserową wykonywaną medycznym laserem diodowym Light Sheer Duet. 

Materiały partneraMateriały partnera 

Dlaczego warto wykonać depilację laserową?

Zabiegi depilacji laserowej od lat zyskują na popularności. Nic dziwnego, zarówno kobiety, jak i mężczyźni widzą bardzo dużo zalet płynących z tego zabiegu. Poznaj najważniejsze z nich!

1. Trwałość 

Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszą metodą na pozbycie się niechcianego owłosienia w prosty oraz bezpieczny sposób. Długotrwałe efekty, jakie dzięki niej uzyskasz, pozwolą Ci cieszyć się komfortem na lata. Dla uzyskania pełnych efektów depilacji laserowej potrzebujesz wykonać ok. 6-7 zabiegów w odstępach co 8 tygodni. Choć przez pierwsze dwa tygodnie od wykonania swojej pierwszej depilacji w gabinecie możesz mieć wrażenie, że włoski nadal rosną, to bądź spokojna, ponieważ w tym czasie przygotowują się do procesu wypadania, który rozpoczyna się mniej więcej dwa tygodnie po wizycie w salonie. Laser Light Sheer Duet działa na te włoski, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu, czyli anagenie. Już po pierwszym zabiegu depilacji zauważysz, że wypadło Ci sporo włosków, a z każdym kolejnym zabiegiem będzie tylko lepiej!  Po wykonaniu całej serii będziesz mogła Cieszyć się idealnie gładką skórą!

Materiały partneraMateriały partnera 

2. Komfort każdego dnia!

Jak już zapewne zauważyłaś golenie maszynką, depilowanie woskiem czy pastą cukrową zajmuje bardzo dużo czasu. Nierzadko też tradycyjne metody depilacji powodują podrażnienia oraz uczulenia na skórze. W przypadku depilacji laserem nie ma mowy o takich dolegliwościach oraz o wrastających włoskach! A wyjazd na wakacje? To będzie dla Ciebie ogromna zmiana! Zero produktów do depilacji w kosmetyczce - to naprawdę jest możliwe!

3. Kompleksy odejdą w zapomnienie

Posiadasz ciemne włoski na rękach? Masz widoczny wąsik, który zawsze powodował u Ciebie duży dyskomfort? Nie możesz już patrzeć na ciągle zaczerwienione okolice bikini, po zwykłym goleniu maszynką? Depilacja laserem diodowym pozwoli Ci skutecznie pozbyć się problemu i zyskać większą pewność siebie.

Materiały partneraMateriały partnera 

4. Zabieg, który nie boli

Decydując się na zabiegi depilacji wykonane w profesjonalnym salonie depilacji laserowej i odpowiednim sprzętem, masz pewność, że depilacja laserowa nie będzie dla Ciebie bolesna. W Laser Delux wykonujemy zabiegi medycznym laserem diodowym Light Sheer Duet. Podczas zabiegu stosujemy także specjalne cold packi z lodem, które niwelują nawet niewielki dyskomfort u osób szczególnie wrażliwych.

5. Doświadczenie oraz kompetencje zespołu!

Zespół Laser Delux tworzą doświadczone kosmetolożki. To ekspertki w swojej dziedzinie, które każdego dnia z pełnym zaangażowaniem wykonują zabiegi swoim klientom. Istniejemy na rynku prawie 13 lat i zdobyliśmy zaufanie dziesiątek tysięcy osób, pragnących zadbać o swoją urodę.

Materiały partneraMateriały partnera 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat depilacji laserowej oraz innych zabiegów dostępnych w naszej ofercie, to serdecznie zapraszamy Cię na naszą stronę https://laserdelux.pl/

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.