Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Tworzymy głównie z włoskiej skóry naturalnej, roślinnie garbowanej. Jest to najstarsza i najczystsza forma obróbki skóry bez użycia środków chemicznych, co nadaje skórze wyjątkową jakość, miękkość, charakter i niepowtarzalny zapach.

materiały prasowemateriały prasowe 

Inspiracją do powstania marki Enjot był dla nas czas spędzony w Rzymie oraz poznanie zaplecza włoskiego garbarstwa. Przez wiele lat uczyliśmy się i inspirowaliśmy sztuką wyprawiania skór. 

Dzisiaj chcemy podzielić się produktem, który wykonany jest z dbałością o detal i ponadczasowy polski design.

EnjotEnjot materiały prasowe

Tworzymy skórzane rzeczy wkładając w to serce oraz pracę własnych rąk. Staramy się, aby każdy z modeli Enjot służył przez lata, a skóra, z której szyjemy, z biegiem czasu nabierała coraz więcej uroku i charakteru.

Enjotmateriały prasowe

Przez wybór wysokiej jakości skór, chcemy mieć wpływ na przemyślane zakupy i inwestowanie w polski produkt oraz rynek polskiego rękodzieła. Piękno, funkcjonalność i ponadczasowość są na pierwszym planie wszystkiego, co robimy.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.