Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pragniemy, by nasze produkty dawały Tobie szczyptę luksusu, relaksu, oderwania od pogoni życia codziennego. W naszej ofercie znajdziesz przepiękne, idealnie wyszlifowane rollery, kamienie Gua Sha do masażu twarzy, bańki chińskie, akcesoria z jedwabiu, sera do wieczornego rytuału masażu oraz wiele innych przyrządów uprzyjemniających i wspierających codzienną pielęgnację.  

Materiał prasowyMateriał prasowy KASZAMANNA STUDIO

Najlepszą bazę do pielęgnacji daje nam natura i proste minerały, które nam podarowała, dlatego w podzięce dla niej i z wielkim szacunkiem, nasze produkty oraz opakowania dla nich są jak najbardziej ekologiczne i łatwe do recyclingu. Poświęć sobie czas, wykonaj masaż twarzy i podaruj sobie chwile pełne miłości do siebie samej, bez wyrzutów sumienia. Niech świat się na chwilę dla Ciebie zatrzyma. 

Materiał prasowyMateriał prasowy KASZAMANNA STUDIO

W Easy Livin’ nie idziemy prostymi ścieżkami. Chcemy kroczyć przed siebie i prowadzić naszą markę w sposób zrównoważony i odpowiedzialny.  

KAMIENIE 

Nasze kamienie pozyskiwane są z legalnych źródeł z najwyższą starannością o standardy pracy osób, które je wydobywają. Jakość kamieni potwierdzamy odpowiednimi certyfikatami, które potwierdzają ich oryginalność. Kamienie szlifowane są ręcznie, indywidualnie na nasze zlecenie. Nie kupujemy gotowców, by mieć pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości, stworzony specjalnie dla Ciebie. Nie ma dwóch takich samych. 

OPAKOWANIA 

Nasze opakowania tworzone są w Polsce z materiałów z recyclingu oraz z certyfikatami FSC. Kochamy naszą Planetę, nie wyobrażamy sobie innych, plastikowych rozwiązań. 

WORECZKI 

Woreczki, w które zapakowane są nasze rollerki uszyte są z surowej ekologicznej bawełny. Oczywiście szyjemy je w Polsce. 

JEDWAB 

Nasze jedwabne produkty szyte są w Polsce z oryginalnego, wysokiej jakości jedwabiu włoskiego.

www.easylivin.com.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.