Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Odbitki zdjęć, czyli historia na fotografiach

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Mają w sobie szczyptę magii. Przenoszą nasze myśli w zatrzymane w migawce aparatu chwile. Pozwalają na odtworzenie głęboko ukrytych wspomnień. Zbliżają do siebie ludzi w różnym wieku i o różnym światopoglądzie. Mowa oczywiście o odbitkach Twoich zdjęć

Zarówno pamięć człowieka, jak i zaawansowanych dysków komputerowych bywa zawodna. Z tego powodu warto od czasu do czasu zabrać się za gruntowne porządki pamięci telefonu. Jeśli tak jak nasze smartphony, Twój także zapełniają zdjęcia z wakacji sprzed trzech czy czterech lat – nie musisz męczyć się ze zgrywaniem ich na komputer. Pobierz aplikację Empik Foto, wgraj wszystkie dawno zapomniane fotografie i pozwól wspomnieniom ożyć na nowo! 

Fotoksiążki pełne wspomnień

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Czy odwiedziny u babci mogą obejść się bez starych zdjęć? Historie sprzed lat, pierwsze miłosne podboje rodziców i tradycyjnie – zdjęcia w pieluchach, to właśnie fotografie, które kochamy najbardziej! Opowieści towarzyszące przeglądaniu albumów potrafią rozbawić do łez całe rodziny, dlatego warto pielęgnować wspomnienia, które im towarzyszą. Dziś starodawne albumy przepełnione fotografiami coraz chętniej zastępujemy nowocześniejszymi rozwiązaniami, takimi jak fotoksiążki. Dzięki fotoksiążkom, możemy nie tylko zachować aktualne zdjęcia z najpiękniejszych chwil, ale także dać drugie życie tym, które zostały zniszczone z biegiem lat. Wystarczy zeskanować stare fotografie w wysokiej rozdzielczości, by móc odtworzyć je w pamiątkowej fotoksiążce. Teraz pamięć o żadnym z ukochanych przodków nie przeminie, a prezent w formie postarzanej fotoksiążki poruszy niejednych dziadków na rodzinnej uroczystości!

Wspominaj #poswojemu

Twoje wspomnienia są wyjątkowe, więc zasługują na wyjątkowe traktowanie! Koniec mody na chowanie ukochanych kadrów w zakamarkach pamięci – wyeksponuj je #poswojemu, by wspominać je przez długie lata. Ładuj baterie na samą myśl o ostatnich wakacjach, wzruszaj się ślubnymi kadrami gdziekolwiek jesteś i podaruj bliskim najpiękniejszy ze wszystkich prezentów – Wasze niepowtarzalne wspomnienia!

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.