Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jesteśmy dumni z tego, że Baltona nieprzerwanie od ponad 70 lat jest obecna na rynku Duty Free i już od kilkudziesięciu lat towarzyszy ludziom w podróży. Początkowo były to sklepy wyłącznie dla marynarzy, które z czasem przekształciły się w placówki ogólnodostępne, zlokalizowane na terenie portów lotniczych oraz przejść granicznych.  

Dzisiaj prowadzimy sklepy ogólnodostępne i wolnocłowe oraz lokale gastronomiczne na lotniskach w Polsce oraz w Europie, dostarczając pasażerom niezmiennie produkty światowych marek. 

Za nasz największy sukces uznajemy umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków biznesowych poprzez rozwój obecnych i nowych obszarów działalności, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Właśnie dlatego, by sprostać Twoim oczekiwaniom, stworzyliśmy nasz sklep internetowy! 

Nie zdążyłeś odwiedzić naszych sklepów przed wylotem? Nic straconego! Nasz sklep online pozwoli Ci poznać naszą bezkonkurencyjną ofertę i zrobić zakupy z dowolnie wybranego przez Ciebie miejsca. Wybierz dogodny sposób dostawy, a my dopilnujemy, by Twoje zakupy dotarły do Ciebie jak najszybciej! 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.