Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

We wrześniowym wydaniu magazynu znajdziecie kupony rabatowe do 70% na zakupy w sklepach online oraz stacjonarnych w całej Polsce. Rabaty można będzie wykorzystać na zakup m.in. ubrań i dodatków najpopularniejszych marek, a także na kosmetyki oraz artykuły wyposażenia wnętrz.

Wrześniowa akcja odbędzie się w dniach 9-12.09.2021 r. Skorzystaj z wyjątkowych ofert i kupuj taniej z "Wysokimi Obcasami Extra". Partnerem akcji jest sieć centrów handlowych Factory, a ich rabaty naliczane są od cen outletowych.

Wrześniowe wydanie z kuponami rabatowymi zamówisz również z darmową dostawą do domu na Prenumerata24.pl.

Adresy sklepów

Regulamin akcji

Ponadto w numerze:

Bohaterką okładki miesięcznika jest dziennikarka „Faktów" TVN i TVN 24 Anita Werner. O początkach swojej drogi zawodowej, pracy nad ostatnią książką, budowaniem swojej marki i prowadzeniu zwykłego życia pomimo swojej popularności opowiada Monice Tutak-Goll.  

Tematem wrześniowego wydania „Wysokich Obcasów Extra" są rodzice i dzieci. Na łamach numeru dziennikarka Krystyna Romanowska rozmawia z psychiatrą o tym, jak najlepiej przygotować całą rodzinę na powrót dzieci do szkoły, który w czasie trwającej pandemii koronawirusa jest wielką niewiadomą. O skomplikowanej relacji matek i ich dzieci z różnych stron świata mówią z kolei Katarzyna Tubylewicz oraz Urszula Chowaniec, autorki podcastów „SNACK – Sztokholmskie Niepokorne Arcy-Celne Konwersacje Kasi & Uli". Teresa Skolimowska, mama przedwcześnie zmarłej Kamili, mistrzyni olimpijskiej w rzucie młotem opowiada natomiast, co pamięta z dnia, w którym umarła jej córka i co wtedy czuła. W szczerej rozmowie z Beatą Żurek i Tomaszem Czoikiem – autorami wydanej 11 sierpnia br. nakładem Wydawnictwa Agora książki „Kama, Historia Kamili Skolimowskiej" – matka olimpijki zdradza, czy uporała się z nieobecnością córki.  

W wydaniu czytelnicy przeczytają także m.in. historie kobiet, które rozwiodły się po 50. Tego, dlaczego po latach zdecydowały się na taki krok i czy nie żałują podjętych decyzji, wysłuchała Monika Redzisz.

Magazyn "Wysokie Obcasy Extra" nr 9/2021 w sprzedaży od 19 sierpnia

OKŁADKA WOE WRZESIEŃ 2021 R. .OKŁADKA WOE WRZESIEŃ 2021 R. . 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.