Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

O czym należy pamiętać, tworząc inkluzywne miejsca pracy w swojej organizacji? Jaką rolę w tym procesie odegrać mogą programy stażowe? Na te pytania odpowie Fundacja Integralia, która od 18 lat aktywizuje osoby z niepełnosprawnościami, zatrudniając je do pracy w Grupie ERGO Hestia.

Webinar poprowadzi Daria Uljanicka

Członkini zarządu Fundacji Integralia, powołanej przez Grupę ERGO Hestia, by działać na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Z Fundacją Integralia związana jest od 2004 roku. Stworzyła strategię rozwoju Integralii i rozwinęła jej działalność. Wdrażała i zarządzała programami współfinansowanymi ze środków pomocowych (EFS, FIO). Była współtworzącą zasady funkcjonowania fundacji korporacyjnych w ramach projektu budowania standardów działania fundacji korporacyjnych w Polsce, zrealizowanego w latach 2012-2015 przez Forum Darczyńców. Swoją drogę zawodową rozpoczęła od pracy nauczyciela a następnie asystenta Client Account Department w EY. Szczególny obszar jej zainteresowań to psychologia i D&I.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.