Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Kolejne webinary w ramach Akademii Nieustraszonej już we wrześniu! Szczegóły wkrótce.

Jak budować swoją markę, aby być w zgodzie z sobą? Jak pokazać się od jak najlepszej strony, kiedy wszystko dzieje się on-line? I w końcu po jakie narzędzia możemy sięgnąć, aby te działania były przyjemne i skuteczne?

Zapraszamy na spotkanie o personal branding i platformie LinkedIn, która uważana jest za jedno z najskuteczniejszych narzędzi budowania swojej profesjonalnej marki w sieci. Mocno wierzymy, że takie działania mogą pomóc ugruntować swoje poczucie nieustraszonej w pracy! I nie tylko w pracy.

Agnieszka Czmyr-Kaczanowska - Współzałożycielka portalu i Fundacji www.mamopracuj.pl, wiceprezeska Zarządu Fundacji. Od 10 lat, wraz ze swoim zespołem, zmienia rynek pracy na bardziej przyjazny i otwarty dla kobiet. Koordynuje współpracę z pracodawcami, w ramach realizowanych kampanii employer brandingowych oraz rekrutacyjnych. Konsultuje i doradza rozwiązania wspierające pracowników - rodziców, budując pierwszą Bazę Pracodawców Przyjaznych Rodzicom. Zaangażowana w realizacje projektów społecznych i programów mentoringowych Fundacji. Współtwórczyni Kursu online Mamo Pracuj, e-booków "Jak znaleźć dobrą pracę po przerwie?" i „Zmieniam pracę na IT" i serii podcastów. Prywatnie mama wesołej trójki, żona i marzycielka.

Agnieszka Czmyr-KaczanowskaAgnieszka Czmyr-Kaczanowska 

Anna Łabno - Kucharska - managerka projektów społecznych oraz employer brandingowych w Fundacji i portalu www.mamopracuj.pl. Trenerka i doradczyni zawodowa zafascynowana personal brandingiem. Współtworzyła Kurs online Mamo Pracuj, ebooki pt. „Jak znaleźć dobrą pracę po przerwie?" oraz „Zmieniam pracę na IT" , które kompleksowo przygotowują do powrotu na rynek pracy i zmiany branży. Jest koordynatorką merytoryczną projektu aktywizacyjnego dla kobiet. Prywatnie mama mądrej indywidualistki oraz żona wspaniałego męża.

Anna Łabno - KucharskaAnna Łabno - Kucharska 

W przypadku jakichkolwiek problemów z rejestracją prosimy o kontakt pod adresem email: nieustraszona@agora.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.