Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zaczyna się niewinnie, od wymiany spojrzenia, krótkiej rozmowy. Później wybucha, bez reszty pochłaniając. Miłość, zwłaszcza młodzieńcza, jest intensywna, szalona, ale bywa też burzliwa. Łatwo ją utracić. Prawdziwa to nigdy nieskończony temat. Tli się cały czas, a czasem przypomina o sobie w najmniej oczekiwanym momencie. Święta, gdy bliskość nabiera jeszcze większego znaczenia, to dobry moment, by przemyśleć relacje i zawalczyć o szczęście.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Przypadkowe spotkanie zmienia wszystko

Tego niełatwego zadania podejmą się Natalia i Majka w drugim sezonie serialu „Kontrola", którego premiera odbędzie się 21 grudnia w serwisie Player.pl. Dziewczyny poznały się przypadkiem, ale zaiskrzyło między nimi od razu. Pierwszy pocałunek rozpalił uczucie, a wspólna noc zmieniła ich życie na zawsze. Szczęście ulotniło się szybciej, niż sądziły. Morze wylanych na pożegnanie łez zakończyło związek, a każda z nich poszła swoją drogą. Los sprawił, że znów na siebie wpadły, a przypadkowe spotkanie przypomniało o dawnym uczuciu.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

W nowym sezonie drogi Natalii i Majki ponownie się krzyżują. Akurat wtedy, gdy Natalia mierzy się z zawirowaniami w długoletnim związku, Majka z kolei jest tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. W wyjątkowej atmosferze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia kolejny raz przekonają się o sile swojego uczucia i staną przed niełatwą decyzją. „Kontrola 2" znów zaskoczy rozwojem akcji.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

W poszukiwaniu szczęścia

„Kontrola" to nie tylko historia o młodzieńczej miłości, ale też o szukaniu szczęścia. To opowieść o rozdarciu, o poszukiwaniu własnej drogi, smakowaniu życia. To też historia o uczuciu, które dojrzewa, musi pokonać wiele przeszkód i przejść poważny egzamin. To wszystko przedstawione jest na tle współczesnej Warszawy, której smaku dodaje studenckie życie. Nieprzespane noce, głód wielkich emocji, z jednej strony zabawa, z drugiej poszukiwanie tego, co w życiu najważniejsze – wielkiego uczucia – historia Majki i Mai wciąga bez reszty.

 

Liczy się spojrzenie

„Kontrola" to doskonała gra aktorska. Słowa znaczą mniej niż emocje wypisane na twarzach, gesty, błysk w oku. To serial, w którym nie mówi się o uczuciach wprost – je się po prostu okazuje. „Kontrola" powstała jako etiuda studencka. Wyreżyserowała ją Natasza Parzymies, studentka Warszawskiej Szkoły Filmowej. Nieco ponad dwuminutowy film zainteresował widzów, stąd reżyserka zdecydowała się na kontynuację historii głównych bohaterek. Serial okazał się międzynarodowym hitem, który docenili widzowie na całym świecie, między innymi z Brazylii, Indii, USA i Chin, generując ponad 50 milionów wyświetleń.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Druga seria „Kontroli" kolejny raz pozwoli podziwiać talent aktorski Adrianny Chlebickiej (Natalia) i Eweliny Pankowskiej (Majka). W kontynuacji popularnego serialu zobaczyć będzie można także Jędrzeja Hycnara (Kacper), Michalinę Robakiewicz (Paulina), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek), Annę Krotoską (matka Natalii), Adriannę Biedrzyńską (matka Pauliny), Dorotę Stalińską. Gościnnie pojawią się również Dorota Segda, Magdalena Boczarska, Katarzyna Gniewkowska, Cezary Żak oraz Agata Różycka.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Dać szansę miłości

„Kontrola 2" to osiem odcinków, w których okaże się, czy Natalię i Maję łączy prawdziwa miłość, która skończy się happy endem. Ale też inspiracja, by w święta pomyśleć o relacjach. Zastanowić się nad tym, czy związek, w którym trwamy, daje nam szczęście, czy nie gubimy w życiu tego, co najważniejsze.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Premiera ośmioodcinkowej serii „Kontrola 2" Player Original już 21 grudnia w Playerze. W każdy wtorek i czwartek emitowane będą dwa odcinki serialu.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.