Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

SENSITIVE to jedna z trzech nowych linii produktów do stylizacji włosów od BaByliss Paris, która powstała w odpowiedzi na najbardziej wymagające potrzeby kobiet. To cała gama idealnie dostosowanych produktów do delikatnych i wrażliwych włosów. Wyróżnikiem tej linii są przede wszystkim unikalne prostownice oraz niezawodne lokówki, które dla pełnej ochrony włosów podczas stylizacji zostały wyposażone w czarną powłokę ceramiczną oraz funkcję PROTECT.

 

Zastosowana w nowych urządzeniach technologia EP, czyli czarna powłoka niweluje efekt tarcia, przez co włosy stają się perfekcyjnie gładkie. Dodatkowo jest bardziej odporna na wysokie temperatury i równomiernie rozprowadza ciepło na powierzchni płytki. Natomiast dzięki funkcji PROTECT urządzenia rozpoznają rodzaj włosów już przy pierwszym przeciągnięciu pasma i automatycznie dostosowują temperaturę do ich kondycji.

Prostownica ST460E z grzebieniem Prostownica ST460E z grzebieniem  Fot. mat. part.

Prostownica z grzebieniem ST460E z linii SENSITIVE od BaByliss Paris o bardzo szerokich płytkach 35 x 120 mm, dzięki którym  urządzenie idealnie sprawdza się do prostowania długich, cienkich i kręconych włosów. Za sprawą funkcji PROTECT prostownica dostosowuje temperaturę do kondycji włosów, a pływające płytki gwarantują trwały efekt bez ingerowania w ich strukturę. Dodatkowym atutem prostownicy jest nakładany grzebień, który bardzo dokładnie rozczesuje pasma włosów i dba o ich odpowiednie rozprowadzanie między płytkami.

Prostownica ST450E Prostownica ST450E  Fot. mat. part.

Prostownica ST450E z linii SENSITIVE od BaByliss Paris posiada aż 6 ustawień temperatury, dzięki którym poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi włosami. Za sprawą innowacyjnej technologii EP ciepło zostaje równomiernie rozprowadzone na całej powierzchni płytki, a efekt prostowania utrzymuje się dłużej. Dodatkowo funkcja jonizacji nadaje włosom właściwości antystatyczne, a kosmyki stają się gładkie, miękkie i błyszczące.

Lokówka C625E Lokówka C625E  Fot. mat. part.

Lokówka C625E z linii SENSITIVE od BaByliss Paris to urządzenie z długim elementem grzewczym 25 x 280 mm, który dzięki czarnej powłoce ceramicznej osiąga perfekcyjny poślizg, a za sprawą funkcji PROTECT nie uszkadza struktury włosów. Dla utrzymania pełnej kontroli podczas stylizacji lokówka została wyposażona w panel LED z wyświetlaczem oraz wygodnymi przyciskami. Dzięki 6 ustawieniom temperatury lokówka świetnie radzi sobie z każdym rodzajem włosów, tworząc luźne, sprężyste loki.

Marka BaByliss Paris chce spełnić oczekiwania każdej kobiety i wypuszcza na rynek trzy nowe linie produktów do stylizacji włosów: SENSITIVE, CREATIVE, PREMIUM. Ich wyróżnikiem jest przede wszystkim unikalny design oraz zaawansowana technologia, która zapewnia szybką, skuteczną oraz niezwykle bezpieczną stylizację włosów w domowych warunkach.

Niezależnie od tego jaką kobietą jesteś, znajdź produkt dla siebie z trzech nowych linii produktowych od BaByliss Paris.

SENSITIVE - CREATIVE - PREMIUM

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.