Kobiety Wiedzą co Robią. Wielki finał w Warszawie! Oglądaj z nami na żywo. 

Za nami kolejny rok spotkań w ramach cyklu "Kobiety wiedzą, co robią". Pomimo trudnych okoliczności związanych z pandemią gościłyśmy regularnie w państwa domach za pośrednictwem wydarzeń relacjonowanych na żywo w mediach społecznościowych. Po raz ostatni w tym roku zapraszamy do oglądania na Facebooku spotkania, które tym razem odbędzie się w środę w Warszawie o godz. 17:30.

Debatę rozpocznie rozmowa o tym, jak pod względem zawodowym kobiety zapamiętają ten rok. Wiele z nich straciło pracę w wyniku kryzysu wywołanego pandemią, innym zaś awanse i ważne zlecenia przechodziły koło nosa.

To także rok, który wiele z nas zmusił do przebranżowienia aby utrzymać siebie i dzieci. Do codziennych obowiązków służbowych doszło także zarządzanie gospodarstwem domowym, które zamieniło się w biuro połączone ze szkołą.

O swoich doświadczeniach opowiedzą: Marlena Ludian, Dyrektor Zarządzająca, Client Service Operations w State Street, ekonomistka dr Ewa Rumińska oraz Barbara Zych, PhD, CEO Employer Branding Institute &EBnavi.com. Spotkanie poprowadzi dziennikarka "Wysokich Obcasów" Natalia Waloch.

Podczas kolejnego panelu dyskusyjnego gościnie Agnieszki Urazińskiej podzielą się swoimi wspomnieniami Świąt spędzonych z dala od najbliższych. Niektóre z nich praca lub pasja zaniosła daleko od domu jeszcze zanim na drodze stanęła nam pandemia koronawirusa.

Do takich kobiet bez wątpienia należy podróżniczka Elżbieta Dzikowska, Starszy Oficer Polskiej Żeglugi Bałtyckiej Iwona Markowska, działaczka opozycji białoruskiej Nastia Niekrasava oraz dr Małgorzata Stolarska, która jest specjalistką pediatrii oraz onkologii i hematologii dziecięcej.

Na koniec ciekawego wieczoru porozmawiamy o przekonaniach, które chociaż nie mają logicznego, popartego faktami uzasadniania - często boleśnie dotykają i blokują nas w dążeniu do realizacji planów i marzeń. O stereotypach i pomysłach na ciekawe życie pełne pasji, dobrych uczuć i emocji dziennikarka "Wysokich Obcasów" Anna J. Dudek będzie rozmawiać z Iwoną Guzowską - wielokrotną mistrzynią świata i Europy w kick-boxingu i boksie, Katarzyną Wolińską informatyczką i Anną Połeć monterką pojazdów samochodowych w firmie MAN.

Więcej informacji na temat spotkania na facebookowej stronie wydarzenia.