Odpowiedzią jest innowacyjny czujnik cyfrowy, który dostosowuje moc i działanie do rodzaju i kondycji włosów. Zastosowane w urządzeniach sensory nieprzerwanie monitorują temperaturę na powierzchni włosów (366 razy na sekundę) i pilnują by była ona dla nich bezpieczna. Stała temperatura, kontrolowana przez cyfrowy silnik EC DIGITAL, chroni włosy, dzięki czemu są one gładkie i zdrowe.

Jak działa czujnik w urządzeniach z linii Digital Sensor?

materiał partneramateriał partnera BaByliss

Suszarka 6500E od BaByliss Paris, oprócz jonizacji i lekkiego wykończenia, wyposażona jest w 3 końcówki do stylizacji. Cyfrowy czujnik dostosowuje strumień powietrza do używanej końcówki, a Inteligentna kontrola temperatury pilnuje by pozostała ona na bezpiecznym dla włosów poziomie 70°C.

materiał partneramateriał partnera BaByliss

Loko-suszarka AS500E kontroluje temperaturę w celu uniknięcia przegrzania włosów. Stale monitorowana temperatura utrzymuje się na stabilnym poziomie właściwym danej stylizacji.

materiał partneramateriał partnera BaByliss

Czujnik zastosowany w prostownicy ST500E, po uruchomieniu trybu Hair Protect, rozpoznaje strukturę włosów i dostosowuje do niej temperaturę działania podczas wykonywanej stylizacji.

materiał partneramateriał partnera BaByliss

Lokówka automatyczna Curl Secret C1500E rozpoznaje zastosowaną nasadkę i sama dostosowuje temperaturę i czas do wybranego typu skrętu. Łatwość jej użytkowania maksymalnie podwyższa komfort stylizacji.

Przenieś się do świata inteligentnej stylizacji z BaByliss Paris i pozwól by innowacyjne urządzenia same zadbały o wygląd i niespotykaną ochronę Twoich włosów.

Dowiedz się więcej:
https://www.facebook.com/BabylissPolska/?ref=br_rs