Jednak niektóre trendy w stylizacji włosów pozostają absolutnym, nieprzemijającym hitem pomimo upływu lat. Mam na myśli oczywiście fale i loki, które od stuleci ewoluują, przyjmując najróżniejsze formy w zależności od szerokości geograficznej. Do tej pory aby wykonać różne odmiany mocniejszych czy delikatniejszych skrętów potrzebowaliśmy kilku urządzeń. Wyobraź sobie, że te wszystkie urządzenia, o których w tej chwili pomyślałaś, może zastąpić Curl Secret C1500E!

To propozycja marki BaByliss Paris z innowacyjnej, inteligentnej serii Digital Sensor! Wzbogacona została o dwie nasadki o średnicach 25 mm dla mocnych loków, retro fal i baz pod upięcia oraz 35 mm dla luźniejszych fal, loków, objętości i tzw. „beach waves“ prosto z nadmorskich kurortów. Po nałożeniu jednej z nasadek lokówka automatyczna Curl Secret C1500E dopasuje temperaturę i czas działania – możesz go również modyfikować w zależności od swoich potrzeb. To w pełni bezpieczna i kontrolowana przez cyfrowy silnik stylizacja bez wychodzenia  z domu!

Którą wersją siebie chcesz być dzisiaj?

Pamiętaj, aby przed każdą stylizacją odpowiednio wysuszyć i wymodelować włosy, o czym dokładnie krok po kroku napisałem tutaj: AKTYWNY LINK

Przy modelowaniu fryzury możesz dodatkowo użyć kosmetyków do stylizacji, aby odpowiednio nawilżyć włosy, ochronić je przed działaniem wyższych temperatur, lub spotęgować efekt stylizacji.

- fluidy/kremy nabłyszczające, wygładzające – dla wszystkich kobiet, które uwielbiają luźne fale i loki czesane wiatrem, w artystycznym, ale kontrolowanym nieładzie

- pianki/spraye -  podkreślające skręt włosów przeznaczone są do zwiększenia efektu kręconych włosów – rewelacyjne do wszystkich wariacji w temacie afro, retro, mocno kręconych loków i fal, szczególnie sprawdzą się we włosach krótkich, średniej długości

- suchy lakier – idealnie utrwali i nabłyszczy powstałą fryzurę.

Klipsy oraz grzebień do rozczesywania włosów jest w pakiecie, więc nie musisz się martwić o dodatkowe akcesoria.

Weekendowy szał

Nałóż nakładkę 25 mm, na ekranie ledowym wybierz najdłuższy czas działania, temperaturę oraz naprzemienny kierunek nawijania. Taki proces zaoszczędzi mnóstwo Twojego czasu.

Wybieraj na przemian pasma włosów o różnej długości. Obracaj je wokół własnej osi tak, aby powstał rulon, następnie włóż go do Curl Secret C1500E.

Pamiętaj, aby różnicować grubość pasm – cienkie, średnio grube i grube – tylko nie przesadzaj z ich objętością. Kiedy nakręcisz już wszystkie włosy, użyj suchego lakieru, a potem szybkimi ruchami, we wszystkie strony wyczesuj włosy bardzo grubym grzebieniem bądź grubą szczotką. Czas ruszać na imprezę!

Prosto z pokazów

Nałóż nakładkę 35 mm, ustaw średni czas i średnią temperaturę. Zdecyduj wcześniej, który swój profil preferujesz, bo to właśnie w tę stronę będziemy kręcić nasze fale. Wybieraj regularne pasma, zaczynając od partii włosów znajdujących na szyi, następnie przejdź do sekcji znajdującej się na lini uszu, na końcu sekcję znajdującą się na czubku głowy. Użyj grzebienia, ale najpierw spryskaj włosy lakierem, następnie przeczesuj deliaktnie włosy w wybranym kierunku, wolnymi długimi ruchami (możesz też robić to palcami albo gęsto tkaną szczotką). Kiedy wszystkie pasma połączą się w jedną całość, a twoja fryzura wbije Cię w fotel z wrażenia, pozostaje tylko zastanowić się, który bal uświetnisz dziś swoją obecnością.

W stylu latino

W tej wersji zarezerwuj nieco dłuższą chwilę, ale efekt końcowy będzie tego wart! Nałóż nakładkę 25 mm i wybierz najdłuższy czas działania oraz tryb naprzemiennego kręcenia. Na wysuszone włosy nałóż lekki krem, bądź spray, który pomoże podkreślić definicję skrętu. Wybieraj dwa rodzaje pasm – cienkie i dwa - trzy razy grubsze.  Taki zabieg zastosuj na objętości całej głowy. Rozetrzyj w dłoniach odrobinę fluidu nawilżającego. Oburącz rozstrzep skręcone włosy od nasady, aż po same końce. Dla utrwalenia delikatnie spryskaj włosy na całej długości suchym lakierem.

Dowiedz się więcej:
https://www.facebook.com/BabylissPolska/?ref=br_rs