Kiedy pytam, ile czasu mogą poświęcić na ich stylizację najczęściej słyszę: „bardzo mało“, „szkoła, praca“, „mam małe dzieci“, „za późno wstaję“ , „chciałabym, ale nie wiem jak“.

Niestety, jak w przypadku makijażu czy precyzyjnie skompletowanego outfitu, włosy również wymagają od nas chwili uwagi. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom nowoczesnej, czyli bardzo aktywnej i spełniającej się na różnych płaszczyznach życia kobiety, BaByliss Paris skompletował najbardziej przydatne akcesoria i stworzył nowoczesną loko-suszarkę AS500E Digital Sensor.

Loko-suszarka AS500E została wyposażona w 4 wymienne nasadki, które rozwiązują wszystkie kobiece zmartwienia związane ze stylizacją włosów. Jak ich używać?

Aby jak najdłużej cieszyć się idealną fryzurą istotne jest jej właściwe przygotowanie. Umyj dokładnie włosy i nałóż odpowiednio dobraną odżywkę albo maskę. Jeśli rozpoczynasz przygodę z loko-suszarką możesz przed kolejnymi czynnościami spryskać włosy lekką mgiełką, która sprawi, że będziesz dłużej cieszyć się wykonaną  stylizacją.

W tym miejscu możesz pozbawić się wszystkich obaw związanych ze spalniem swoich włosów. Urządzenie automatycznie dostosuje strumień powietrza do wybranej przez Ciebie końcówki, a przez cały czas działania utrzyma stałą, optymalną temperaturę.

Loko-suszarka Digital Sensor posiada również funkcję jonizacji, co zoptymalizuje jej działanie i zneutralizuje ładunki elektrostatyczne na Twoich włosach – będą gładkie, miękkie i błyszczące.

Co uzyskasz dzięki poszczególnym nasadkom ?

Szczotki

Obie szczotki (50 mm i 40 mm) sprawią, że wysuszysz włosy, odbijesz je od nasady, nadasz objętości i podkręcisz w dowolnym kierunku.

Progresywne otwory na całej powierzchni szczotek wspaniale i równomiernie rozprowadzają powietrze po włosach. Jeśli jesteś już po pierwszym etapie działań opisanychj wyżej, przejdźmy dalej. Nakręcaj szerokie, ale nie za grube pasma włosów najlepiej od tyłu głowy na loko-suszarkę. Zdecyduj, czy chcesz mieć włosy wywinięte do środka, czy na zewnątrz i przyjmij taki kierunek modelowania. Każde pasmo modeluj do całkowitego wysuszenia. Podobnie jak w przypadku wałków – grubsza średnica jest doskonała do włosów dłuższych, a cieńsza do krótkich i półdługich. Na samym końcu modelowania włosów użyj chłodnego powietrza, dzięki czemu „domkniesz“ łuskę włosa, a fryzura będzie spreżysta i utrwalona.

Szczotka prostująca 3D

Najnowsza loko-suszarka wyposażona jest również w innowacyjną szczotkę prostującą, która poskromi nawet najtrudniejsze włosy. Ząbki ceramiczne,

oraz silikonowe to gwarancja wygładzenia i uniesienia włosów od nasady. Nasadki używa się tak samo jak klasycznej szczotki. Jednak rozczesując włosy, stają się jednocześnie także niezwykle gładkie.

Nasadka BeLiss

Marzysz, aby Twoje włosy były proste i pełne objętości? Nasadka BeLiss jest stworzona właśnie dla Ciebie. Składa się ona z otwartych i zamkniętych ząbków. Ząbki otwarte to gwaranacja idealnej objętości, a ząbki zamknięte idealnie prostują włosy.

Dowiedz się więcej:
https://www.facebook.com/BabylissPolska/?ref=br_rs