Oceny dotyczące wyglądu, charakteru, osobowości to codzienność kobiet. Jesteśmy dyscyplinowane przez społeczeństwo i od małego kształtowane tak, aby gonić za ideałem, po drodze wciąż spotykając się z komentarzami. Twoją pasją jest siłownia? Nie bądź za silna, kobiety powinny być delikatne. Jesteś z natury spokojna? Nie bądź za delikatna. Każda z Polek mogłaby przełożyć te sytuacje na swoje życie. NeoNail postanowiło powiedzieć STOP i pokazać, że żadna z nas nie jest „za” – za delikatna, za silna czy za wyrazista, ponieważ wszystkie jesteśmy dokładnie takie, jakie chcemy i możemy być. Marka nawołuje do akceptacji, jednocześnie namawiając do wyrażania siebie za pomocą koloru na paznokciach, który jest świetnym środkiem ekspresji.

Co znajdziesz w ofercie NeoNail?

NeoNail to międzynarodowa marka kosmetyczna i lider na polskim rynku lakierów hybrydowych. W ofercie znajduje się ponad 300 kolorów lakierów hybrydowych, kolekcja lakierów klasycznych, a także wszystkie akcesoria niezbędne do wykonania manicure w domu. Przewagą manicure hybrydowego jest przede wszystkim trwałość, którą Polki coraz częściej doceniają. Rynek lakierów hybrydowych sukcesywnie rośnie, a NeoNail dzięki innowacyjności oraz stałemu reagowaniu na zmieniające się trendy kolorystyczne jest marką, po którą chętnie sięgają Polki, jak i klientki zagraniczne.

Materiały PartneraMateriały Partnera NeoNail

Jak zatem cieszyć się błyszczącym manicure bez wychodzenia z domu, szczególnie podczas domowej kwarantanny?

Z pomocą marki NeoNail wyjaśniamy krok po kroku, jak zrobić manicure hybrydowy w domu. Z odpowiednimi narzędziami, odrobiną cierpliwości i poniższą  instrukcją poradzicie sobie bez problemu! 

Krok 1 

Przed rozpoczęciem pracy należy przygotować niezbędne akcesoria i lakiery. Dla ułatwienia, warto skorzystać z gotowych Starter Setów NeoNail, które zawierają wszystko, co potrzebne do wykonania stylizacji paznokci w domu: m.in. lampę LED, utrwalającą bazę, top, lakiery hybrydowe oraz akcesoria do manicure. Taki zestaw to wygodna opcja - nie musicie martwić się, że czegoś Wam zabraknie! 

Materiały PartneraMateriały Partnera NeoNail

Krok 2

Pierwszym etapem manicure hybrydowego jest przygotowanie płytki paznokcia: należy odsunąć skórki, opiłować paznokcie do pożądanego kształtu, a następnie usunąć pył i odtłuścić paznokcie za pomocą wacika nasączonego cleanerem.

Materiały PartneraMateriały Partnera NeoNail

Krok 3

Malowanie paznokci odbywa się  trzech krokach. Pierwszym z nich jest nałożenie cienkiej warstwy bazy, następnie dwóch cienkich warstw kolorowego lakieru hybrydowego. Po każdej aplikacji należy utwardzić paznokcie w lampie LED lub UV.

Materiały PartneraMateriały Partnera NeoNail

Krok 4

Ostatnim etapem jest nałożenie topu i utwardzenie stylizacji w lampie LED i UV, a następnie przemycie paznokci cleanerem, aby usunąć z nich lepką warstwę. To wszystko wystarczy, aby cieszyć się błyszczącą stylizacją, aż do 21 dni.

Materiały PartneraMateriały Partnera NeoNail

Poniżej kilka pomysłów na stylizację z wiosennym odcieniami z kolekcji Dreamy Shades.

Materiały PartneraMateriały Partnera NeoNail

Materiały PartneraMateriały Partnera NeoNail

Materiały PartneraMateriały Partnera NeoNail