30 dni przed: narzuć dietę

Jeśli masz problemy z cerą i myśl o pryszczu na nosie w przeddzień balu spędza Ci sen z powiek, postaraj się odstawić nabiał. Udowodniono, że pokarmy o wysokim indeksie glikemicznym oraz mleko zaostrzają zmiany trądzikowe.

2 tygodnie przed: zastosuj trwałą depilację

Gładkie nogi i skóra to nieodzowny element wyglądu każdej dbającej o siebie kobiety. Ale przede wszystkim jest to pierwsza zasada przygotowania się na karnawałowe party. Z trwałej depilacji SHR IN MOTION możecie skorzystać w DepilConcept, który ma w Polsce 57 salonów. Sam zabieg trwa krótko i bezboleśnie.

1 tydzień przed: zastosuj intensywny zabieg na swoją skórę

Zalecamy zabieg fotoodmładzania, który jest mało inwazyjny, dlatego bez przeszkód możemy go wykonać nawet przed samą imprezą! Brak podrażnień nie generuje problemów związanych z koniecznością rekonwalescencji – już w kilka minut po zabiegu można wrócić do codziennych czynności.

W dniu imprezy:

Umów się w salonie na zabieg pielęgnacyjny i zastosuj 1 z 3 masek z ConceptPlus.

· Pureskin – maseczka matująco-regulująca, która absorbuje nadmiar sebum z twarzy oczyszczając naskórek.

· Colagenis - rewitalizująca maseczka przeciw starzeniu – jest przeznaczona do skóry suchej, dojrzałej. Idealna do zastosowania wraz z zabiegiem fotoodmładzania.

· Balance – kojąco-łagodząca – idealna do wszystkich typów skóry. Jest stworzona z roślinnych ekstraktów oraz przeciwutleniaczy.

Przygotowaliśmy dla Was Pierwszy PAKIET na imprezę i spotkania z przyjaciółkami, idealne również na randkę:

· Pierwszy zabieg depilacji SHR in Motion za 29 zł - 2 strefy!

· Pierwszy zabieg fotoodmładzanie E-LIGHT z rabatem -50%!

· Każda z 3 masek pielęgnacyjnych za 19 zł z rabatem -35%!

Wszystkie zabiegi wykonacie w naszych salonach DepilConcept, które są w całej Polsce. Dokładne adresy z interesującego Was miasta znajdziecie na www.depilconcept.pl

Materiały PartneraMateriały Partnera DepilConcept

DepilConcept to sieć gabinetów kosmetycznych specjalizujących się w trwałej depilacji oraz zabiegach pielęgnacyjnych. W całej Polsce jest już 57 naszych salonów! Szczegóły są dostępne www.depilconcept.pl