Szybki prysznic i gotowa do działania!

Trwała depilacja SHR jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią tracić czasu. A przy używaniu tradycyjnej maszynki do golenia gładkie nogi wymagają codziennej systematyczności. Latem w szczególności. Większość z nas robi to rano, gdyż wieczorny zabieg nie przynosi zadowalającego efektu, bo przez noc pojawia się już znienawidzony meszek. Dzięki SHR in Motion zyskujemy czas i zapominamy o porannych rytuałach.  

Komfort psychiczny

Nie ma co ukrywać, dla nas-kobiet „gładka noga i pacha” daje ten upragniony ZEN. 

Odrastający wąsik i szorstka broda to nie „Taka Twoja uroda”!

Ahhh my kobiety wiemy, jak bardzo przeszkadza, gdy wyrasta nam coś na buzi, tym bardziej gdy są to niechciane włoski.

Jeżeli Ciebie również dopadła ta zmora to nie ma lepszego rozwiązania jak trwała depilacja SHR in Motion, dzięki której skutecznie zapomnisz o wąsiku i bródce!

Materiały PartneraMateriały Partnera DepilConcept

KONIEC Z szorstkimi nogami!

Nogi jak tarka, okolice bikini z podrażnioną skórą, meszek na brodzie, wąsiku i pod pachami. TO PRZESZŁOŚĆ. A PRZYSZŁOŚĆ to gładka i miła w dotyku skóra i mniej na głowie… zmartwień oczywiście!

Wakacje bez stresu

Kto lubi się golić na wakacjach? Jest to nieliczny czas, kiedy możemy odpocząć i nie myśleć o obowiązkach! Gładka skóra to to komfort i wygoda. Z resztą, co będziemy Ci mówiły – sprawdź sama DepilConcept.

Szybko, ale nie wściekle

Jeżeli jedyną rzeczą jaka Cię powstrzymuje przed zabiegiem trwałej depilacji jest to, że boisz się bólu to gwarantujemy, że w DepilConcept  nic a nic nie poczujesz!

Dodatkowo zaskoczy Cię krótki czas wykonania! Tak więc można z zabiegu skorzystać nawet podczas przerwy na lunch, jeśli gabinet, z którego usług korzystamy znajduje się blisko miejsca pracy.

Raz i do końca życia?

Ilość zabiegów, które obejmuje seria minimum 7-10 zabiegów gwarantuje trwałe efekty. Włosy są żywą tkanką naszego organizmu, więc tak jak inne narządy np. paznokcie czy wątroba są w stanie się regenerować, tak włos również posiada tę zdolność. Warto więc pamiętać, aby po całym cyklu zabiegów wykonywać zabiegi przypominające, które będę podtrzymywać rezultaty osiągnięte wcześniej. Jest to bardzo istotny element kuracji, ponieważ zaniedbanie go może spowodować regenerację włosów i zniszczyć efekt gładkiej skóry.

Materiały PartneraMateriały Partnera DepilConcept

Chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się ze specjalistami DepilConcept Polska KLIKNIJ