Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Miesiączka towarzyszy każdej z nas nawet przez 30-40 lat. To kawał czasu. Niejednokrotnie musiałyśmy z jej powodu zmieniać plany, odwoływać wyjazdy, spotkania czy rezygnować z aktywności. Obawy o brak komfortu i skutecznej ochrony wiele razy zamykały nas w domu. Choć okres jest wyzwaniem kobiecej biologii, wcale nie musi oznaczać rezygnacji z aktywności czy wpływać negatywnie na pewność siebie. Abyśmy podczas miesiączki mogły utrzymywać swoje tempo życia oraz cieszyć się wysoką ochroną i komfortem, marka Always stworzyła podpaski Platinum.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

By czuć tylko ochronę

Always Platinum zostały zaprojektowane tak, abyśmy podczas okresu czuły jedynie ochronę. Dba o to 5 obszarów komfortu. Jedwabiste skrzydełka ComfortLock oraz kształt Soft&Fit sprawiają, że podpaska dopasowuje się do ciała i nie przesuwa w trakcie chodzenia czy aktywności. O wygodę dba 1000 mikropoduszeczek, które sprawiają, że podpaska jest niezwykle miękka, a przez to delikatna dla skóry. Dodatkowo mikropoduszczeki tworzą bariery boczne, byśmy czuły się jeszcze bardziej komfortowo i bezpiecznie. Przeciekaniu zapobiega system 3D LeakGuard, a pewności siebie dodaje technologia neutralizująca zapachy OdourLock, która blokuje niechcianą woń, a nie tylko ją maskuje.

Ciekawy design, tropikalny zapach

Always Platinum wyróżniają się także powłoczką. Dotąd wybór był ograniczony: albo siateczka, albo włóknina. Nowe podpaski Always mają hybrydową powłoczkę, zapewniając lepszą ochronę w porównaniu z poprzednimi produktami marki. Nowe podpaski wyróżniają się także opakowaniem. Wzrok przyciąga wzór w fioletowo-różowe egzotyczne kwiaty i liście. Dzięki designerskiemu opakowaniu, można wrzucić podpaski do torebki pojedynczo, nie martwiąc się o to, że rozwiną się i ubrudzą. Do egzotyki nawiązuje nie tylko opakowanie podpasek, ale i „tropikalny" zapach.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Delikatne dla skóry

Podpaski Always Platinum zostały przebadane dermatologicznie i posiadają akredytację Skin Health Alliance. Są miękkie i wygodne, nie podrażniając przy tym delikatnych okolic intymnych. Dzięki wysokiej ochronie i komfortowi, które zapewniają, pozwalają realizować dotychczasowe aktywności bez obaw o przesuwanie się podpaski czy ewentualne plamy na ubraniu. Z podpaskami Always Platinum możemy nosić legginsy, białe spodnie, zwiewne sukienki czy szorty i zapomnieć o tym, że mamy okres. Możemy biegać, tańczyć, jeździć na rowerze, spotykać się ze znajomymi, czuć się komfortowo niezależnie od tego, kim jesteśmy, gdzie jesteśmy i co robimy.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.