Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Aby wziąć w nim udział, musicie opublikować na swoim profilu na Instagramie swoją (ze swoim wizerunkiem) fotografię wyrażającą hasło „Aktywna na swój sposób" i oznaczyć hasztagiem #aktywnanaswojsposob, a także oznaczyć nasz profil @wysokieobcasy.pl. Pamiętajcie, że Wasz profil musi być publiczny, inaczej nie będziemy widziały zgłoszenia.  

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 1 czerwca do godz 23.59.  

Do wygrania jest box akcesoriów do ćwiczeń od marki Always (w skład boxu wchodzą mata do ćwiczeń, kocyk, dwa ciężarki, guma do ćwiczeń, butelka, torba do ćwiczeń oraz podpaski Always Platinum), a także onlinowy kurs dbania o siebie prowadzony przez Agę Kozak (w sześciu szkoleniowych odcinkach dowiecie się, jak dbać o siebie na co dzień – za pomocą małych, łatwych, codziennych kroków, jak popatrzeć na swoje życie z innej perspektywy i dodać sobie energii do działania). 

I pamiętajcie, że każda z Was ma prawo być aktywna na swój sposób, nie ma złych rozwiązań;). 

#AlwaysPlatinumPower #AlwaysPlatinum #KomfortiOchrona #kobietywiedzącorobią #wysokieobcasy #konkurs #nagrody @always_polska @wysokieobcasy_extra @wysokieobcasy.pl  

Regulamin konkursu.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.