Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Każda z nas jest inna, każda ma inne tempo życia, inne obowiązki, ale łączy nas fizjologia. Jej wyzwania wpływają na wszystkie z nas w taki sam sposób. Jednym z takich wyzwań jest miesiączka.

Podczas okresu nie musimy jednak zwalniać tempa życia, ograniczać aktywności czy rezygnować z planów. Nie musimy zaszywać się w domu na kilka dni, by przeczekać okres, ani rezygnować z białych spodni. A już na pewno nie musimy tracić pewności siebie, którą mamy na co dzień. Abyśmy mogły działać na pełnych obrotach i tryskać pewnością siebie, Always stworzyło podpaski Platinium, łączące komfort z doskonałą ochroną.

Wyjątkowe połączenie komfortu i ochrony

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Always Platinum dbają o zapewnienie komfortu i ochrony dzięki 5 obszarom komfortu. Nie musimy obawiać się o przesunięcie się podpaski czy zabrudzenie odzieży, gdy będziemy biegać, jeździć na rowerze, tańczyć czy choćby w pośpiechu podążać do pracy. Podpaski Always zostały zaprojektowane tak, aby zapobiegały przeciekaniu, przesuwaniu się oraz nie powodowały dyskomfortu.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

O to, by podpaska utrzymywała się na swoim miejscu, dbają jedwabiste w dotyku skrzydełka ComfortLock, idealnie dopasowujące się do każdego rodzaju bielizny. Kolejnymi obszarami komfortu są: kształt podpaski Soft & Fit oraz System 3D LeakGuard, który pomaga zapobiegać przeciekaniu. Wygodę zapewnia 1000 miękkich mikropoduszeczek, a kropką nad i jest technologia OdourLock – neutralizująca nieprzyjemne zapachy.

Dodatkowo podpaski posiadają nowy, tropikalny zapach, który od razu przeniesie nas do przyjemnych wakacyjnych wspomnień! To wszystko sprawia, że podczas okresu możemy skupić się na codziennych czynnościach, nie myśląc o ciągłej kontroli!

Być sobą w każdych warunkach

Always Platinum zostały stworzone, by wspierać naszą pewność siebie. Dzięki nim możemy sięgać po takie ubrania, na jakie mamy ochotę i nie musimy ukrywać się za czernią. Możemy czuć się pewnie w każdych warunkach, niezależnie od tego, czy ubieramy sukienkę, szorty czy spodnie. Możemy funkcjonować, nie myśląc wciąż o okresie: realizować dotychczasowe plany, uprawiać aktywności, spotykać się ze znajomymi, czuć się komfortowo w pracy. Aby przekonać się, jak komfortowe są Always Platinum, zamów bezpłatnie próbkę podpasek.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Always Platinum to podpaski, które nadążają za naszym tempem życia, dbają o wygodę i ochronę, ale też o skórę. Podpaski te zostały zatwierdzone przez dermatologów ze Skin Health Alliance, co potwierdza delikatność dla skóry. Po otwarciu przyciągają wzrok designerskim opakowaniem w różowo-fioletowe wzory i zaskakują „tropikalnym" zapachem. Stanowią doskonałe wsparcie podczas miesiączki, towarzysząc przy każdej codziennej czynności.

Z Always Platinum możemy być sobą każdego dnia, nosić białe ubrania, szaleć na parkiecie, przemierzać kilometry na rowerze, biegać, jeździć na rolkach – robić to, co lubimy najbardziej, bez żadnych ograniczeń.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.