Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Historia firmy Zepter sięga 1986 roku. Przeszło 33 lata temu w austriackim mieście Linzu Philip Zepter, trudniący się sprzedażą naczyń, postanowił zająć się produkcją urządzeń codziennego użytku. Postawił sobie ambitny cel. Chciał promować zdrowy styl życia i edukować w tym zakresie, jednocześnie oferując innowacyjne produkty wyróżniające się najwyższą jakością. Szybko okazało się, że obrana przez niego droga jest właściwa. Produkty Zepter już po kilku miesiącach zyskały międzynarodową rozpoznawalność i uznanie wśród konsumentów oraz ekspertów zajmujących się zdrowiem i urodą.

Międzynarodowa sława

Dzisiaj naczynia, sprzęt medyczny i sprzęt gospodarstwa domowego produkowane są w aż ośmiu fabrykach Zepter zlokalizowanych m.in. w Szwajcarii i Niemczech. Z kultowych produktów korzysta już w sumie ponad 80 milionów osób na całym świecie i cały czas zyskują one kolejnych zwolenników. W ponad 40 krajach na 5 kontynentach co 10 sekund rozpoczyna się kolejna prezentacja produktów Zepter. Dbają o to ambasadorzy, których na całym świecie jest już ponad 100 tysięcy. To pełni entuzjazmu doradcy zdrowego stylu życia, którzy na co dzień korzystają z urządzeń marki i nie wyobrażają sobie powrotu do gotowania w zwykłych naczyniach.

Nadążyć za tempem życia

Zepter stale się rozwija. Na rynek trafił właśnie nowy blender z funkcją gotowania ArtMix. Urządzenie to odpowiedź na tempo naszego dzisiejszego życia. Żyjemy coraz szybciej, a w pędzie codzienności często brakuje nam czasu na przygotowywanie zbilansowanych, zdrowych i różnorodnych posiłków. Brakuje nam też pomysłów na zdrowe dania, a nierzadko także umiejętności, by je odpowiednio przygotować. Dzięki ArtMix gotowanie, które wydaje się magiczną sztuką i żmudnym procesem, staje się niezwykle proste. Wystarczy kilka prostych receptur i kilka naturalnych składników, by przyrządzić pełnowartościowy posiłek.

ArtMix ZepterArtMix Zepter Materiały partnera

Blender oferuje aż siedem programów: zupy, zupy krem, sosy, tryb gotowania na parze, tryb manualny, kruszenie lodu i program automatycznego czyszczenia. Dzięki niemu bez trudu można przygotować shaki i smoothie, zupy, warzywa i mięsa gotowane na parze, a także dżemy, sosy i inne dania. ArtMix wyposażony jest w cztery ostrza z nierdzewnej stali szlachetnej i pojemnik ze szkła borowego o pojemności 1,75 l. Jest to produkt BPA free – jego elementy pozbawione są bisfenolu A.

Urządzenie wyposażone jest w specjalną ochronę przed przegrzaniem, wyłącznik bezpieczeństwa oraz podwójną blokadę bezpieczeństwa w podstawie i pokrywie, gwarantujące bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Zepter po raz kolejny udowadnia, że gotowanie może stać się przyjemnością, a innowacyjność w kuchni nie ma żadnych granic. To właśnie dzięki łączeniu osiągnięć techniki, niezawodności, najwyższej jakości i unikalnemu designowi marka na przestrzeni lat zyskała miano kultowej. Polecają ją eksperci – ArtMix-owi zaufała m.in. Agnieszka Mielczarek, coach żywienia, autorka książek i twórczyni autorskich diet. Bo stawiając na jakość – stawiasz na zdrowie!

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.