Nasze kursy

Oto zestaw kursów, który dla Ciebie przygotowałyśmy

Jak mówić, żeby nas słuchano

Jak zapanować nad stresem i głosem w czasie wystąpień publicznych? Poznaj antenowe sztuczki dziennikarzy i prowadzących.

199,00 zł 119,00 zł
Kup teraz

Ekspresowy kurs dbania o siebie

Jeżeli nie umiesz dbać o siebie, nie będziesz w stanie zadbać o innych. Zobacz, jakie to ważne!

199,00 zł 119,00 zł
Kup teraz

Kreatywne pisanie z Barłogiem Literackim

Marzysz o tym, by wydać książkę, tomik poezji, albo napisać dobre opowiadanie? Znane autorki ci w tym pomogą!

199,00 zł 119,00 zł
Kup teraz

Premedytacje - kurs medytacji mindfulness

Wykorzystaj zmysły i oddech i naucz się medytować. Zwolnij, by przyjrzeć się sobie i swojemu otoczeniu.

199,00 zł 119,00 zł
Kup teraz

Ekspertki

Nasze ekspertki:

 • Aga Kozak

  Aga Kozak

  Dyrektorka programowa Instytutu Dobrego Życia. Dziennikarka, coacherka i trenerka, nauczycielka oddechu i dbania o siebie.

  Od lat prowadzi zajęcia rozwojowe dla artystów i kobiet. Jej warsztat „Zadbaj o siebie” poznają kobiety w wielu miastach Polski w ranach cyklu „Kobiety wiedzą, co robią”. Aga prowadzi też panele dyskusyjne o dbaniu o siebie, w których ekspertkami są min. Lidia Popiel, Grażyna Wolszczak, Iwona Guzowska czy Elżbieta Dzikowska. Wulkan energii i żywa bateria dla wszystkich dookoła - dlatego musi ją często serwisować i wie jak to robić!

  Zazwyczaj staramy się zadbać o cały świat, zapominając o sobie. A nie da się zadbać o nic, jeśli się jedzie na resztkach energii. Mądre dbanie o siebie jest więc kluczowe w dobrym, szczęśliwym, spełnionym życiu.

 • Kamila Kalińczak

  Kamila Kalińczak

  Redaktorka Naczelna Instytutu Dobrego Życia, dziennikarka radiowa i telewizyjna, lektorka

  Jej głos znacie z Wiadomości Radia ZET, z którym związana była przez 10 lat, a także z TVN24 i TVN24 BiS, gdzie prowadziła codzienne programy informacyjne i publicystyczne. Gdy nie ma jej ani w radiu, ani w telewizji, najpewniej jest w studiu nagraniowym, gdzie czyta audiobooki, albo podkłada głos do filmów dokumentalnych i kreskówek. Chcąc połączyć przyjemne z pożytecznym prowadzi konferencje i spotkania, a także szkolenia i warsztaty dla młodych dziennikarzy. Pracuje głosem, trenuje głos i uczy jak mówić, żeby nas słuchano. Ma fioła na punkcie poprawności językowej.

  Czy wiesz, że od momentu, w którym powiesz "I jeszcze na koniec" masz zaledwie 40 sekund na skończenie myśli? Po tym czasie słuchacze przestaną cię słuchać.

 • Sylwia Chutnik

  Sylwia Chutnik

  Pisarka trzykrotnie nominowana do Nagrody Nike. Felietonistka ,,Polityki", "Pani", „Wysokich Obcasów” i ,,Gazety Świątecznej".

  Autorka powieści "Kieszonkowy Atlas Kobiet", ,,Dzidzia", ,,Cwaniary", „Jolanta”. „Smutek cinkciarza” oraz książki "Warszawa Kobiet", zbiorów felietonów "Mama ma zawsze rację", ,,Proszę wejść. Więzienie, historie nieprawdziwe" i zbioru opowiadań ,,W krainie czarów". Jej książki zostały przetłumaczone i wydane w Niemczech, Rosji, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Chorwacji, Ameryce Północnej, Serbii i na Litwie.

  Postać niesie historię, dzięki bohaterom możemy odnaleźć siebie w tekście

 • Karolina Sulej

  Karolina Sulej

  Dziennikarka, pisarka i redaktorka

  Współprowadziła program w TVP Kultura "Cappuccino z książką". Pisze do „Wysokich Obcasów", „Dużego Formatu", „Magazynu Książki", „Culture.pl", „Kukbuka", „Podroży". Jest autorką książki „Modni. Od Arkadiusa do Zienia” Świat Książki 2015 – zbioru reportaży o polskiej modzie po 89 roku oraz zbioru reportaży „Wszyscy jesteśmy dziwni. Opowieści z Coney Island” Dowody na Istnienie 2018.

  Gdybyśmy mieli narysować tekst, to byłaby to raczej prosta linia, na której oznaczamy tak zwane momenty, czyli gromy z jasnego nieba, nagłe zwroty akcji

 • Zuzanna Ziomecka

  Zuzanna Ziomecka

  Redaktorka Wysokich Obcasów, nauczycielka Mindfulness

  jest redaktorką, dziennikarką, i certyfikowaną nauczycielką MBSR (mindfulness-based stress reduction) szkoloną przez „The Institute for Mindfulness-Based Approaches” z siedzibą w Niemczech. Jest również absolwentką University of Michigan oraz Leadership Academy for Poland.

  U zaorania dziejów, gdy reakcja stresowa powstała w wyniku ewolucji, ratowała nas przed zagrożeniem. Ale teraz już nie musimy – jak nasi dawni przodkowie – uciekać przed groźnymi zwierzętami, ani z nimi walczyć.

Napisz do redakcji
Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, opowiedzieć historię? Czekamy na Twoją wiadomość.