Żyjesz w ciągłym biegu, z trudem godząc obowiązki służbowe z codziennymi? Robisz kartki na zakupy, ale zapominasz zabrać je z domu? Marnujesz jedzenie, bo nie masz czasu sprawdzać dat ważności produktów? Lodówka Samsung Family Hub™ zrobi wiele czynności za ciebie.

Dzięki funkcji View Inside i wbudowanym wewnątrz urządzenia aparatom, możesz zajrzeć do środka lodówki, nawet będąc już w sklepie. Wystarczy, że włączysz podgląd zawartości urządzenia w smartfonie. Co z datami ważności? Na wyświetlaczu lodówki Samsung Family Hub™ utworzysz etykiety produktów. Urządzenie samo cię poinformuje o kończących się datach ich przydatności do spożycia. A jeśli nie masz pomysłu na obiad, lodówka, na podstawie zawartości, dobierze przepis, a jego realizację umili muzyką albo ciekawym filmem.

Materiały Partnera:Materiały Partnera: Lodówka Samsung RB41R7837B1 z technologią Cool Select+

Cenisz sobie wygodę? Na ekranie Family Hub™ możesz prowadzić rodzinny kalendarz, robić interaktywne notatki czy tworzyć listy zakupów. Tym wszystkim łatwo podzielisz się z innymi domownikami za pomocą aplikacji SmartThings na ich smartfonach. Dzięki niej zaprogramujesz także sprzątanie robotem sprzątającym, uruchomisz piekarnik, zwiększysz temperaturę w wybranym pomieszczeniu lub uruchomisz klimatyzację.

Brakuje ci miejsca w lodówce?

Urodziny, święta, spotkanie towarzyskie i… przydałoby się więcej miejsca do chłodzenia? Funkcja Cool Select+dostępna w lodówkach Samsunga pozwala jednym przyciskiem zmienić zamrażalnik na chłodziarkę. W strefie Cool Select+ możesz ustawiać temperaturę od -23°C do +2°C, co umożliwia przechowywanie różnych artykułów spożywczych w najlepszej dla nich temperaturze, dzięki czemu dłużej są świeże i dobrze smakują. To ty decydujesz, jakiej przestrzeni potrzebujesz w danym momencie i ustawiasz najlepszą temperaturę.

A jeśli potrzebujesz coś szybko schłodzić lub zamrozić, wystarczy nacisnąć przycisk Power Cool. Dostępna w lodówkach Samsung funkcja umożliwia przestawienie lodówki w tryb szybkiego chłodzenia, a przycisk Power Freeze pomaga szybko zamrozić produkty w zamrażarce.

Materiały Partnera:Materiały Partnera: Multimedialna lodówka Samsung Family Hub

Nie rezygnuj ze swojego stylu życia

Eksperymentujesz w kuchni, a może stosujesz diety wykluczające? Nie musisz martwić się o właściwe przechowywanie zróżnicowanych produktów, nawet tych najbardziej egzotycznych. Zastosowane w lodówkach Samsunga technologie pozwalają na ustawianie najlepszych dla produktów temperatur i sprawiają, że jedzenia pozostaje dłużej świeże.

Technologia Twin Cooling Plus™ kontroluje oraz optymalizuje temperaturę i wilgotność w chłodziarce oraz zamrażarce. Podwójny obieg powietrza sprawia, że produkty są świeże znacznie dłużej i nie przenikają swoimi zapachami.

Często mrozisz produkty, ale masz dosyć wyciągania zbitych, dużych brył zamiast pojedynczych sztuk, np. jednej truskawki? Funkcja No Frost sprawia, że w lodówce nie ma szronu. Dzięki temu z zamrażalnika można wyjąć produkty pojedynczo, a nie w postaci zamrożonej bryły.

Bądź eko

Starasz się żyć ekologicznie, w zgodzie z naturą? Lodówki też. Samsung ma w swojej ofercie urządzenia w wykończeniu Metal Cooling, które zapewnia lepszą izolację wewnątrz lodówki oraz pomogą zachować stabilną temperaturę wewnątrz urządzenia nawet po otwarciu drzwi. A jeśli często wyjeżdżasz, docenisz opcję Vacation dostępną w lodówkach Samsunga. Dzięki niej podczas twojej nieobecności, lodówka nie będzie pracować na pełnych obrotach. Będzie pobierać mniej energii, a mimo to przechowywane w jej wnętrzu pożywienie nie ulegnie zepsuciu.

Materiały Partnera:Materiały Partnera: Lodówka Samsung RS68N8242SL z technologią Twin Cooling Plus

Idealne dopasowanie

Nie chcesz lodówki w zabudowie, ale chcesz, by urządzenie idealnie komponowało się z meblami kuchennymi? Wybierz modele lodówek Samsunga z linii Kitchen Fit™. Dzięki temu, że wymiana ciepła następuje tyłem oraz dołem urządzenia, lodówki z tej serii można zabudować z obu stron na równi z meblami, bez zachowania dystansów między nimi a urządzeniem.

Dodatkowo stylistyka flat design, czyli ukryte uchwyty w lodówkach z tej linii sprawia, że urządzenia idealnie komponują się z zabudową. Dostępna kolorystyka, na przykład czarne szkło czy szlachetna stal, nowoczesne oświetlenie LED oraz kostkarki, nadadzą każdej kuchni wyjątkowego i nowoczesnego charakteru.

Lodówka idealna, to lodówka dopasowana do twoich potrzeb. Nie musisz rezygnować ze swojego stylu życia, martwić się brakiem czasu czy brakiem miejsca w lodówce. To ty decydujesz, czego potrzebujesz. Lodówki Samsung są gotowe, by spełnić twoje oczekiwania.

-