Brytyjska marka na swój 45-ty sklep w Polsce wybrała przestrzeń w nowo otwartej Galerii Młociny. W środku klienci znajdą tysiące letnich inspiracji i nie tylko, bo TK Maxx to aż 6 wyjątkowych działów! Moda męska, damska, akcesoria, obuwie, produkty dla domu i dla dzieci – to wszystko można znaleźć w atrakcyjnych cenach. Nowy sklep w Warszawie to również kolejna okazja do odkrywania markowych ubrań i akcesoriów taniej.  Superokazje czekają na klientów każdego dnia, gdyż do sklepów TK Maxx dostawy nowych skarbów trafiają kilka razy w tygodniu!

- Warszawiacy zakochali się w zakupach w TK Maxx, dlatego cieszymy się, że teraz mieszkańcy północnych części miasta będą mogli dołączyć do polowania na perełki - mówi Ewelina Stasiak, kierownik nowego sklepu TK Maxx w Galerii Młociny. - W jednym miejscu nasi klienci znajdą wszystko, czego potrzebują dla siebie i bliskich – doskonałej jakości akcesoria, biżuterię, okulary, zegarki, kosmetyki i torebki. W bogatej ofercie sklepu odnajdą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni oraz najmłodsi. To idealna okazja dla każdego, aby zaopatrzyć się w modne dodatki na lato.

W dniu otwarcia, na klientów czekać będzie wiele atrakcji, m.in. konkurs „Szklana kula”, gdzie wierni fani brytyjskiej sieci otrzymają możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o TK Maxx. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania, aby wygrać kartę upominkową o wartości 15 zł! Będzie również możliwość wzięcia udziału w akcji „HELLO Czerwony wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych!