6 lat badań


Najnowsze odkrycie multidyscyplinarnego zespołu naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris, współpracującego z Instytutem Nenckiego Polskiej Akademii Nauk, to kanały potasowe w błonie mitochondrium. Odgrywają one kluczową rolę w  prawidłowym funkcjonowaniu komórek skóry. Naukowcy dowiedli, że stymulując proces transportu w błonach mitochondrialnych możliwa jest aktywacja wspomnianych kanałów. Dojrzała cera traci jędrność i elastyczność z powodu osłabienia syntezy kolagenu w uśpionych komórkach. Wspomniany proces prowadzi jednak to ich wybudzenia. Następstwem tego działania jest reaktywacja syntezy kolagenu i elastyny, co z kolei prowadzi wyraźnego spowolnienia procesu starzenia się skóry. Działanie to jest zauważalne gołym okiem ponieważ znacznie zmniejsza zmarszczki i bruzdy skóry twarzy.

6 lat badań doprowadziło do stworzenia unikalnego składnika Trihydro Activator - aktywatora kanałów potasowych, na który Centrum Naukowo Badawcze Dr Irena Eris oraz Instytut Nenckiego Państwowej Akademii Nauk otrzymały patent. Jego niespotykaną skuteczność, gwarantującą spektakularne odmłodzenie skóry oraz liftingujące uniesienie powieki wykorzystano w najnowszej linii kosmetyków Dr Ireny Eris – Authority.

Autorytet wśród kosmetyków


Dzięki wieloletnim badaniom zespołu naukowców udało się stworzyć serię kosmetyków, które oferują naprawdę wyjątkowe efekty. Ich działanie na skórę jest widoczne gołym okiem i, choć wiadomo, że u jego podstawy leży nauka, to jednak chciałoby się powiedzieć, że to prawdziwa magia. Mowa bowiem o naprawdę spektakularnych efektach:

  • spłycenie zmarszczek o 0,8 mm (Supreme Age Delaying Cream)
  • wzrost gładkości skóry o 100% (Overall Eye Lifting)
  • redukcja liczby zmarszczek o 51% (Instant Luminous Lifting SPF 20)

Serię  Authority tworzą trzy, uzupełniające się kosmetyki – krem na dzień, krem na noc oraz krem przeznaczony do pielęgnacji skóry wokół oczu. Każdy z nich zapewnia natychmiastowe wygładzenie, widoczne rozświetlenie i wyraźne odmłodzenie skóry już po pierwszej aplikacji

Instant Luminous Lifting KREM NA DZIEŃ z filtrem SPF 20 zawiera innowacyjny koloidalny peptyd złota, wzbogacony o Trihydro Activator. To właśnie on aktywuje procesy transportu w błonach mitochondrialnych, dzięki czemu przyczynia się do stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. Działanie liftingujące wzmocnione jest przez Red Algae Complex, tworzący na powierzchni skóry film napinająco-ujędrniający.  A dzięki zawartości wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego oraz wyselekcjonowanych lipidów ograniczających utratę wody, skóra po jego użyciu staje się odpowiednio nawilżona, jędrna, pełna blasku i witalności.

Supreme Age Delaying Cream KREM NA NOC  to intensywna kuracja przeciwzmarszczkowa na noc, która zapewnia widoczne wypełnienie zmarszczek, wygładzenie oraz wyrównanie kolorytu skóry. Także tu zastosowano wspomniany wcześniej innowacyjny koloidalny peptyd złota, wzbogacony o Trihydro Activator, który przyczynia się do produkcji kolagenu i elastyny. Formuły wzbogacono dodatkowo o Niacynamid i kompleks Oilde-Age, które zapewniają redukcję płytkich i głębokich przebarwień, a także zapobiegają nadmiernemu wysuszaniu się naskórka.

Serię dopełnia Overall Eye Lifting NA DZIEŃ / NA NOC. Zastosowana tu innowacyjna technologia, w połączniu z unikalną ceramiczną końcówką masującą, zapewnia wyraźne ujędrnienie i napięcie skóry wokół oczu. Red Algae Complex tworzy na powierzchni skóry film napinająco-ujędrniający, który zapewnia liftingujące uniesienie powieki, wyostrzające kontur oka. Dodatkowo masaż chłodzącą ceramiczną końcówką aplikatora stymuluje przepływ limfy, i dzięki temu działa wygładzająco i drenująco, zmniejsza obrzęki i sińce pod oczami.

Każdy z kosmetyków innowacyjnej serii jest daje także wyjątkową przyjemność już podczas samego stosowania. Mają one bowiem niezwykle przyjemna konsystencję oraz piękny zapach zamknięte w stylowych opakowaniach.

Nauka i pasja

Polki od lat wiedzą, że kosmetyki dr Ireny Eris to nie tylko luksusowe produkty, ale także kwintesencja dobrego smaku i stylu. U podstaw jej sukcesu leży jednak przede wszystkim naukowa pasja. Od lat w laboratoriach marki dokonuje się przełomowych odkryć kosmetologicznych, które owocują zgłoszeniami patentowymi i prestiżowymi nagrodami. Przełomowe receptury luksusowych kosmetyków Dr Irena Eris projektowane są w oparciu o najlepsze, często trudno dostępne składniki, a dzięki synergii działań grupy ekspertów z różnych dziedzin, wciąż wyróżniają się one na rynku. Nie bez znaczenia jest także holistyczne podejście marki do dbania o wygląd, a co za tym idzie samopoczucie kobiet. Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris, we współpracy z ekspertami Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris oraz ekskluzywnych Hoteli SPA Dr Irena Eris od tworzą unikalne na skalę światową rozwiązania kosmetyczne i kosmetologiczne.  To dzięki nim a nie magii oraz nieszablonowemu myśleniu Dr Irena Eris stale dostarcza kosmetyki najwyższej klasy, które pozwalają dłużej zachować atrakcyjność i realizować swoje cele.