Wysokie Obcasy Extra już w sprzedaży

Red.
W numerze między innymi:
Daniel Rudzki / Piotr Wacowski www.rwphoto.eu , stylizacja Katarzyna Łaszcz, Makijaż Sylwia Rakowska/D'vision Art., Fryzury Rafał Żurek Daniel Rudzki / Piotr Wacowski www.rwphoto.eu , stylizacja Katarzyna Łaszcz, Makijaż Sylwia Rakowska/D'vision Art., Fryzury Rafał Żurek

Okładka numeru

Wysokie Obcasy Extra, 23 sierpnia

1
Daniel Rudzki / Piotr Wacowski www.rwphoto.eu , stylizacja Katarzyna Łaszcz, Makijaż Sylwia Rakowska/D'vision Art., Fryzury Rafał Żurek Daniel Rudzki / Piotr Wacowski www.rwphoto.eu , stylizacja Katarzyna Łaszcz, Makijaż Sylwia Rakowska/D'vision Art., Fryzury Rafał Żurek

Wszystkie życia Renaty Przemyk

- Co masz w walizce? - pyta Renatę Przemyk Angelika Kuźniak. Tak zaczyna się opowieść o kufrze pełnym kolejnych wcieleń artystki. Od dziewczyny, która w glanach uciekła od pracy w biurze i małżeństwa, przez śpiewanie w grupie oazowej po decyzję o adopcji córki: - Zabrałam Klarę z pogotowia rodzinnego, gdy miała osiem tygodni. Wtedy, już z podpisanymi dokumentami adopcyjnymi, zobaczyłam ją pierwszy raz. I pierwszy raz przewijałam. W samochodzie, na tylnym siedzeniu, oszołomiona zapachem i ledwo co widząc przez łzy.

2

Przypadki Ryszarda Horowitza

Przypadkiem ocalał z Holocaustu, dzięki przypadkowi stworzył swój własny, niepowtarzalny styl we współczesnej fotografii. Wybitny artysta Ryszarad Horowitz opowiada o swoim życiu, w którym cuda kończyły się pechowo, a pech przynosił szczęście. - Przypadek jest bardzo ważny, ale nie można siedzieć i na niego czekać. Najciekawsze rzeczy zrobiłem tylko dzięki przypadkowi, ale też ciężko pracowałem. Nie wierzę tym, którzy twierdzą, że wszystko im wychodzi tak, jak sobie zaplanowali. Jeśli ktoś opowiada takie rzeczy, to kłamie.

3
Fot. BE&W Fot. BE&W

Dlaczego durnie kochają zołzy

W bestsellerze ''Dlaczego mężczyźni kochają zołzy'' Sherry Argov radzi porządnie przeczołgać faceta, nim się wejdzie z nim w związek, a i potem nigdy mu do końca nie odpuszczać. Teraz kultowy poradnik przeczytał i na swoim męskim ego przetestował Jarosław Murawski: - Dorwać w męskie łapy taką książkę to jak zajrzeć w łazience do jej szafki z kosmetykami. A więc to tak z nami pogrywacie? - pisze.

4
Fot. Richard Burbridge Fot. Richard Burbridge

Wiem po co jem

Czy telewizja, książki i komórka mogą powodować tycie? Mogą. Dlaczego? To tłumaczy Justyna Domanowska-Kaczmarek, specjalistka od leczenia zaburzeń odżywiania. Wyjaśnia również dlaczego nawet najsilniejsza wola nie pomoże wytrwać w diecie, po co właściwie mamy jeść pięć razy dziennie i dlaczego jogurt owocowy to samo zło.

5
Fot. MWP/ONS ONS Fot. MWP/ONS ONS

Oburzona Penelope

Choć jest córką fryzjerki i sprzedawcy z robotniczych przedmieść Madrytu, choć zamieszkała w obozie dla uchodźców w Ugandzie, pracowała w szpitalu Matki Teresy w Kalkucie i opiekuje się bezdomnymi hinduskimi kobietami, młodzi hiszpańscy Oburzeni nie chcą dać Penelope Cruz prawa głosu w sprawie kryzysu. - Wracaj do Los Angeles - woła do Cruz hiszpańska ulica.

6

Szkoła wytrwałości

Bez niej trudno osiągnąć cokolwiek - od rzucenia palenia, przez awans po szczęśliwy związek. Ba! ale skąd ją brać? Dlaczego jedni potrafią przeć do celu mimo niepowodzeń, a inni poddają się w zasadzie bez przyczyny? Jakie pytania o cel trzeba sobie zadać, by go osiągnąć? I co ma wytrwałość do pilnowania dziecka, by nie nabiło sobie guza? Lekcję wytrwałości daje prof. Wiesław Łukaszewski.

7

Artysta

Z numerem dostępny również nagrodzony Oscarami film ''Artysta''

8
Więcej na ten temat: wysokie obcasy extra
Komentarze
Ej, no sorry. Zaplacilam za cos czego nie moge uzywac... Kupilam i ... se nie poczytalam. Po ostatnim update aplikacja się nie uruchamia. Co mam teraz zrobic???
już oceniałe(a)ś
0
1
Przewiń i czytaj dalej Wysokie Obcasy