3/4
zamknij < >

Uwaga, zakapior! Menel czy twardziel?

Zdjęcie numer 3 w galerii - Uwaga, zakapior! Menel czy twardziel?

fot. Inka Wieczeńska

Juliusz Wasik-Król Włóczęgów Bieszczadzkich Juliusz I
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Uwaga, zakapior! Menel czy twardziel?
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Uwaga, zakapior! Menel czy twardziel?
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Uwaga, zakapior! Menel czy twardziel?
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Uwaga, zakapior! Menel czy twardziel?
Komentarze (15)
Zaloguj się
 • rex33

  Oceniono 55 razy 53

  Egzamin na politologię na UW. Profesor odpytuje kandydatkę. Prosze powiedzieć kto jest premierem rządu? Eee, nie wiem. A kto to jest Rostowski? Eee, nie wiem. Proszę wymienić trzy programy TV, w których występują politycy. Eee nie wiem. Zdziwiony profesor pyta - skąd ty dziewczyno przyjechałaś? Z Bieszczad panie profesorze. Profesor podchodzi do okna, chwilę myśli i w zadumie mruczy - a może pier...ć to wszystko i wyjechać w Bieszczady?

 • serenita123

  Oceniono 42 razy 38

  w Bieszczady jeździłem w latach 80-tych. Wtedy jeszcze miały posmak dzikości, zwłaszcza po sezonie (nie zapomnę nocnego oczekiwania na stacji w Łupkowie na ostatni pociąg do Zagórza, gdy 2 Ukraińców chciało mnie złupić, a dupcię mi uratował właśnie taki zakapior z laską w ręku!). Teraz już wszędzie komercja.... niestety

 • dyzlav

  Oceniono 52 razy 30

  Ale bzdury. Jeździliśmy w Bieszczady przez kilka lat, bo nie mieliśmy kasy. Kiedyś było tanio, i jakoś wszyscy byli wyrozumialsi. Ludzie tacy jak Bodzio, albo Rysiek z Cisnej, budzili śmiech, politowanie i współczucie. Wszystkie te menele niczym się nie różnia od zwykłych mętów, poza tym, ze mają zdrowsze płuca. Ściągną z was kasę za darmo, i jescze powiedzą, że tak trzeba. Od marca jestem bezdomny i włóczę się po całej Europie, ale w Bieszczadach zrobiło się taki sk...wysyństwo cięte na kasę, że szkoda czytać ten tekst. Najfajniesi są busiarze, którzy 10 lat temu żebrali o fajkę pod monopolem, a teraz udają, że trzęsą okolicą. Mieszkałem tam przez miesiąc w stodole, ale jak zobaczyli, że skończyła mi się kasa i proszę ludzi o pomoc, zagrozili, że przyjdą w nocy i mi wp...dolą, bo im psuję biznaes.Takich chamów i buraków można znaleźć w sumie i w Warszawie. W górach byli ostatno ze 20 lat temu. Nie wiem, czy autorka tekstu ma 18 lat, i słowo zakapior wyczytała w jakiejś XIXwiecznej książce, ale wszystko to jest beznadziejnie żałosne.

 • nabrudno

  Oceniono 18 razy 10

  to farbowane lisy, zgrywusy, pseudo artyści, jeden był bieszczadnik, zakapior - Stanisław Nabrudno albo Nabródno, spójrzcie proszę na zdjęcie z linku: imageshack.us/photo/my-images/801/c9d6f6611a.jpg/

 • dyzlav

  Oceniono 33 razy 7

  O rany, pani Katarzyno, nie zauważyłem, że to pani napisała ten artykuł, a poza tym skomentowałem po przeczytaniu pierwszej strony. Trochę pani lukrowo pisze, jak dla mnie, może dlatego, ze patrzy pani na swiat przez różowe okulary. Jeździłem w Bieszczady od lat 90, oblazłem wszystkie szlaki, nigdy nie słyszałem o żadnym Radosie, a z tych wszystkich alkoholików i frajerów śmialiśmy się do rozpuku. Żałosna banda ździerców i kłamców, nic więcej tu nie ma. Pozdrawiam!

 • agagin

  Oceniono 5 razy 5

  jezeli panowie na zdjeciach to bieszczadzkie zakapiory, to miastowe raczej
  Chyba w Bieszczadzkich wioskach nie byliscie i prawdziwego zakapiora nie widzieliscie
  nie ujmuje przy tym, ze sa to bardzo barwne postaci z masa swietnych opowiesci

 • gundyslaw

  Oceniono 48 razy -2

  za strzelanie do kibla w którym siedzi turysta powinien siedziec w pierdlu, gdyż to jest próba zabójstwa.

 • st.beat

  Oceniono 38 razy -8

  Pochwała buractwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX