Wysokie Obcasy Extra
Najnowszy numer
Czerwiec 2019
W czerwcowym numerze "Wysokich Obcasów Extra" przeczytacie o Nicole Kidman - aktorce z 30-letnim stażem, producentce i feministce, którą już od 10 czerwca będzie można ponownie oglądać w roli Celeste Wright w drugim sezonie popularnego serialu HBO „Wielkie kłamstewka”. Dziennikarka Maja Staniszewska przybliża czytelnikom sylwetkę aktorki – pisze m.in. o jej dorastaniu, drodze na szczyt, przełomowych momentach w karierze, małżeństwie z Tomem Cruise’em i macierzyństwie.

Tematem numeru jest psychologia Okrągłego Stołu. W 30. rocznicę wydarzeń pytamy, co z tą wolnością. W wydaniu czytelnicy znajdą również sylwetkę 16-letniej aktywistki klimatycznej Grety Thunberg, wywiad Wojciecha Staszewskiego z Muńkiem Staszczykiem o rock’n’rollu, kobietach i rozdętym ego, a także reportaż o podwójnym życiu 60-latki.
Ponadto w magazynie: Olga Wożniak przedstawia naukowe dowody na to, że płeć mózgu nie istnieje, socjolożka Monika Czaplicka opowiada o wizerunku w sieci i o tym, co sprawdzają pracodawcy na naszych kontach społecznościowych, a seksuolog dr Robert Kowalczyk tłumaczy, że opera może być świetny afrodyzjakiem pobudzającym nasze zmysły.
Kup