Prawdę mówiąc, w dzisiejszych czasach niedoskonałości cery ma praktycznie każdy. Jeszcze nigdy nasza skóra nie była wystawiona na tak ciężką próbę - zanieczyszczenia, stres, zaburzenia hormonalne, nieodpowiednie kosmetyki itp. naskórek reaguje na nie zakłóceniami.

W odpowiedzi na te  problemy Caudalie wprowadziło na rynek Vinopure – naturalne, proste, skuteczne rozwiązanie uwalniające skórę od niedoskonałości. Twórczyni i kreatorka marki Mathilde Thomas, ogromna fanka natury i ekologii, która stworzyła własną kosmetykę tak mówi o nowej serii :

Stworzyłam Vinopure dla wszystkich kobiet, którym problemy ze skórą utrudniają codzienne funkcjonowanie. Całkowicie naturalna pielęgnacja i starannie wybrane składniki aktywne sprawiają, że cera odzyskuje piękny wygląd i równowagę.

Materiały Partnera CaudalieMateriały Partnera Caudalie 

Zastrzyk świeżości i kobiecości

Vinopure to linia trzech produktów, składających się na trzy etapowy zabieg pielęgnacyjny, oparty na składnikach pochodzenia naturalnego (bez sztucznych substancji zapachowych) zapobiegających i przeciwdziałających problemom cery mieszanej i tłustej, bez narażania zmysłów na przykre wrażenia.

Polifenole z winogron i oczyszczające, ekologiczne olejki eteryczne

Laboratorium Caudalie opracowało nową, opatentowaną substancję, opartą na nowatorskim połączeniu polifenoli otrzymywanych z winogron oraz koktajlu 6 oczyszczających, ekologicznych olejków eterycznych (z lawendy, trawy cytrynowej, rozmarynu, geranium, melisy i mięty pieprzowej). Współdziałając ze sobą, składniki te tworzą skuteczną tarczę przeciw namnażaniu bakterii P. acnes, odpowiedzialnych za niedoskonałości, a także powstrzymują utlenianie wydzieliny łojowej, która jest główną przyczyną stanów zapalnych w porach i szarzenia cery. 

W 100% naturalny, złuszczający kwas salicylowy

Otrzymywany z rosnącej w Azji golterii, kwas salicylowy jest z niej pobierany w czystym, naturalnym stanie. Odblokowuje on i ściąga pory, wygładzając przy tym skórę.

Ekologiczny hydrolat z róży nadaje blask

Pochodząca z ekologicznych plantacji róż z basenu Morza Śródziemnego woda różana, reguluje produkcję wydzieliny łojowej i rozświetla skórę.

Etap 1 -  tonik oczyszczający – czysta skóra - przygotowanie i oczyszczanie

99% składników pochodzenia roślinnego. Bardzo bogaty w naturalne składniki produkt, odpowiedni nawet dla cery wrażliwej. Delikatnie czyści i przygotowuje skórę na następne produkty.

Sprawdź produkt

Materiały Partnera CaudalieMateriały Partnera Caudalie 

Etap 2 - serum przeciw niedoskonałościom - korekta i równoważenie

98% składników pochodzenia roślinnego. Bogate w składniki czynne pochodzenia naturalnego serum złuszczające i usuwające martwe komórki. Zmniejsza niedoskonałości dzięki kwasowi salicylowemu i nowemu, opatentowanemu kompleksowi. Ekologiczny hydrolat z róży kontroluje produkcję wydzieliny łojowej i ogranicza jej utlenianie, a kwas hialuronowy nawilża skórę. Dodatkowa zaleta: Serum można stosować miejscowo na niedoskonałości.

Sprawdź produkt

Materiały Partnera CaudalieMateriały Partnera Caudalie 

Etap 3 - matujący fluid poprawiający wygląd skóry - nawilżanie i matowienie

97% składników pochodzenia roślinnego. Krzemionkowy puder natychmiast matuje skórę. Hydrolat z róży i witamina B3 regulują jej błyszczenie. Cera odzyskuje naturalny blask. Fluid uzupełnia serum, nawilża skórę i zapewnia jej niezbędne uczucie komfortu.

Dodatkowa zaleta: Fluid jest doskonałą bazą pod makijaż.

Sprawdź produkt

Materiały Partnera CaudalieMateriały Partnera Caudalie 

Dowiedz się więcej tutaj