O co chodzi w naszym konkursie?

Michelle Obama - pierwsza Afroamerykanka na stanowisku Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych - w książce „Becoming. Moja historia”, która stała się już światowym bestsellerem, opisuje doświadczenia, które ją ukształtowały – od dzieciństwa w południowym Chicago, przez lata pracy na kierowniczym stanowisku, kiedy godziła macierzyństwo z karierą, aż do czasu spędzonego w najsłynniejszym domu świata. Pisząc z niebywałą szczerością, odwagą i humorem, odkrywa kulisy swojego życia rodzinnego. Opisuje, jak Obamowie znaleźli się w centrum zainteresowania światowych mediów i jak wyglądało ich życie w Białym Domu przez osiem kluczowych lat, kiedy poznawała Amerykę, zaś Ameryka poznawała ją. To zaskakująco intymny rozrachunek życia kobiety wrażliwej i stanowczej, która konsekwentnie odmawiała spełniania oczekiwań innych i której historia zachęca, by pójść w jej ślady. Przy okazji stawia nam pytanie: kim jesteśmy i kim chcemy się stać?

Wraz z Michelle Obamą oraz Wydawnictwem Agora, wydawcą polskiego wydania „Becoming. Moja historia” chcemy zachęcić Was do dzielenia się Waszymi historiami i Waszym własnym procesem tytułowego "becoming", czyli "stawania się".

Na trzy najciekawsze, najbardziej poruszające historie czekają wspaniałe nagrody:
- nagroda główna - spotkanie z Michelle Obamą 16 kwietnia w Paryżu oraz podróż do Paryża i nocleg w dzień spotkania, książka Michelle Obamy oraz publikacja historii na łamach „Wysokich Obcasów”
- dwa wyróżnienia - książka Michelle Obamy oraz publikacja historii na łamach „Wysokich Obcasów”

Napisz co sprawiło, że jesteś tą osobą, którą jesteś, o swoich przełomowych momentach w życiu i decyzjach o pójściu własną drogą, być może wbrew przekonaniom innych. Napisz, co Cię ukształtowało, co było w Twoim życiu ważne i co jest ważne teraz, jakie decyzje podejmowałaś, aby żyć zgodnie ze swoimi wartościami. Spróbuj uchwycić to, co sprawia, że stajesz się sobą. Prace o max objętości 3 200 znaków przesyłajcie przez poniższą formatkę konkursową. Konkurs trwa od 10 stycznia do 3 marca 2019 r. Swoimi historiami możecie dzielić się także w mediach społecznościowych używając hashtagu #becomingmojahistoria.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Obejrzyj wideo i wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy.

  • Na zgłoszenia czekamy od 10 stycznia 2019 r. do 3 marca 2019 r.